Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féléve együtt vagyunk barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féléve együtt vagyunk barátnőmmel, normális ez a dolog? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Szakított az exével féléve, amikor összejöttünk. Azóta nem is nagyon tartották a kapcsolatot tudomásom szerint, meg eleve nem volt egy komoly dolog köztük (1-2 hónap).

Most viszont újabban eléggé elbeszélgetnek, hiába mondtam a bnőmnek, hogy ne beszéljenek. Erre fel kijelentette, hogy nem tudja már mit érez, és nem tette magát túl rajta, emiatt fellángolt iránta.

Ez mennyire normális? Ő hagyta ott őt anno és engem választott, ezért lep meg a dolog.


2013. júl. 4. 13:03
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Mármint fél éve.

Nem, nem normális, de te is tudhattad volna hogy zűrös a csaj ha miattad otthagy mást, ez van.

2013. júl. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
És akkor most mi van? Az emberek érzései változnak. Csak ne hagyd, hogy becsapjon....
2013. júl. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Ilyenkor mit lehet tenni? Azt mondja, hogy szeret és nem tudna elhagyni, nálam lakik amúgy. Viszont ez a kettő nekem nem fér össze.
2013. júl. 4. 13:09
 4/25 anonim ***** válasza:
hagyd ott... így jobban jössz ki belőle, mint ha egy ku.rv@ dobna ki.
2013. júl. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Hát ha "fellángolt" viszont veled akar lenni, akkor az a minimum hogy nem beszél a sráccal...Döntse el mit akar, vagy addig ne legyen veled....

Nem is értem, mi itt még a kérdés.... dobd ki, ha "fellángolt" és mással cseveg...

2013. júl. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Attól is tartok, hogy amiatt van velem, mert így kiszakadt a falusi környezetből, mivel fővárosi vagyok.
2013. júl. 4. 13:18
 7/25 anonim ***** válasza:
soha nem szabad összejönni olyannal aki otthagyott vkit miattad, mert téged is otthagy egy másik személy miatt... soha nem szabad összejönni senkivel szakitása után, mert úgysem tud belédszeretni, csak kiheverni segitesz neki, ritka ha beléd is szeret, de előbb le kell zárni az előző kapcsolatot!
2013. júl. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Elvileg nem volt belé szerelmes, de akkor miért nem tudta lezárni? Eleve az ő döntése volt, hogy ott hagyja.
2013. júl. 4. 13:21
 9/25 anonim ***** válasza:
Csak a pénzed meg a lakás kell a kis parasztjánynak...
2013. júl. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Azt nem hinném, mert akkor nagyon félreismertem.
2013. júl. 4. 13:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!