Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet hogy jót tehet a szünet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy jót tehet a szünet a kapcsolatomnak?

Figyelt kérdés
Én és a barátnőm 2 éve járunk rendszeresen találkoztunk eddig is és nagyon szeretjük egymást,de az utóbbi pár hónapba egyre többet vesszekedtünk.Tegnap leültünk beszélgetni és azt mondta hogy hanyagoljuk egymást mert hogy nála kicsit sok volt ez és hogy szeretne egyedül lenni,mondta azt is hogy hiányzok neki és én vagyok a legfontosabb is de most nagyon elbizonytalanodott valaki akinek volt hasonló tapasztalata segítsen mer nemtudom most hogy hagyjam vagy ne hagyjam mit csináljak vele előre is köszönöm.

2013. aug. 22. 22:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Szakítás előszele. Jobb hagyni de ezt nehezen fogod bírni.
2013. aug. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mindenképp hagyd. Persze az ember általában a saját hibáiból tanul, és az effajta tanácsokat nem is szokás megfogadni.

Ettől függetlenül teljesen felesleges erőltetni ami nem megy. Elmondom mi történne. Tartanátok egy kis szünetet, rövid idő után elkezdenétek hiányozni egymásnak, szépen összejönnétek újra, pár napig/ hétig megint jóság van, aztán kezdődne előröl az egész történet.

Ez már egyértelmű hogy kihűlt, újra életet lehelni az ilyen kapcsolatokba lehetetlen. Sajnálom

2013. aug. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem ilyennel jó tapasztalatom van, neked is azt kívánom, hogy így legyen. A helyzet hasonló volt, túl sok volt a veszekedés. Szünetet szerettem volna, mert úgy éreztem, hogy a párom nem szeret eléggé. Nem is bírtuk sokáig egymás nélkül, pár nap múlva már újra tombolt a szerelem. Azóta mindketten sokkal megértőbbek és türelmesebbek vagyunk egymással.
2013. aug. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A.R. ***** válasza:
Úgyaneeez volt nálam, és szakítás lett a vége.
2013. szept. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem mindenképpen tartsatok szünetet, ha a barátod már belefáradt a sok vitába. Legalább átgondolod majd a kapcsolatodat, és ha úgy gondoljátok hogy érdemes újra kezdeni, akkor elfog jönni az ideje. De most kell egy kis "Time out".
2014. aug. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!