Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek az normális, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az normális, ha egy lány, akivel "szünetet" tartotok és azzal hiteget, hogy nincs végleg vége a kapcsolatotoknak; egy hónapra a vége után lefekszik egy más fiúval?

Figyelt kérdés

Most lehet, hogy én vagyok túl konzervatív, vagy szerencsétlen gyökér, de nálam a "szünet" és a "lehet, hogy folytatjuk; majd beszéljük meg szeptemberben" azt jelenti, hogy addig senki nem kefél mással, hanem tényleg azzal töltjük az időt, hogy megnézzük, mennyire hiányzik nekünk a másik.


Ez mellé az én -most már- exem azzal jött nekem, hogy ugye nem keresek magamnak más lányt, amíg nem találkozunk?! Mondtam, hogy nem és én tartottam is magam hozzá. Erre ő szétteszi másnak a lábát. Csak én vagyok így felháborodva ezen?


Gondolkodás és merengés helyett inkább végig másokkal lógott, állandóan bulizgatott, meg ki tudja, hogy miket művelt, amiről én nem tudok. Egy percig nem volt egyedül.


Majdnem három éves kapcsolatról van szó, ahol volt együtt élés is, majdnem két évig. Közben, a saját bevallása szerint nem csalt meg, bár valahogy kételkedem ebben.


Tényleg ennyire ribizli minden lány manapság? Füttyent egy kan nekik és már mehet is a hancúr? Lányok, miért csináltok ilyeneket? Aztán ti haragudtok a világra, mert minden fiú egyforma... Még ez után sír szátok, ha nem találnak normális pasit? Na ne röhögtessetek.


Ha valaki pedig nem érti, hogy miért nem találkoztunk, akkor elmondom, hogy sok km van közöttünk és nem tudnék hozzá most perpill eljutni. Így telefonon kommunikáltunk, legalább heti egyszer. Azt hiszem, hogy talán pont egy hónapja lett "szünetelve az egész"


TL;DR:

Minden lány a szíve mélyén ribizli?

Azért mondta, hogy szüneteljünk, hogy mással lehessen együtt? (Tudom, hogy nem ismeritek, de ti így csinálnátok?)

Szerintetek egy hónappal a "vége" után természetes mással összefeküdni? Ha igen, akkor miért. Ha pedig nem, akkor miért tehette? Semmit nem érzett már irántam?


(és tudom, hogy nehéz, de kérlek próbáljatok meg korrektül és kicsit bővebben válaszolni.)


25/F



2013. aug. 18. 23:59
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Senki nem tud nekem erre magyarázatot adni? Esetleg valami párkapcsolatok terén tapasztaltabb veterán?
2013. aug. 19. 00:14
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
A szünet a gyávák szakítása. Tartogat amíg nem talál jobbat.
2013. aug. 19. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

# 2:

Mondjuk ő tényleg ilyen, hogy egyedül képtelen meglenni. Még az sem zavarja, ha valaki átgázol rajta; amint tud, puncsolva megy vissza, nehogy egyedül maradjon. Erre most pont belém törli a lábát...


Egyébként azzal a gyerekkel, akivel összefeküdt, már régóta, -talán gyerek koruk óta- ismerik egymást és eddig semmi nem történt köztük, ezért is állok értetlenül az egész előtt.

2013. aug. 19. 00:23
 4/23 anonim ***** válasza:

Itt volt az alkalom.


Hidd el az idősebbnek nem ismerted meg 3 év alatt. Most jött rá mit hagyott ki. Lesz ott még pár @, csak a többit nem tudod meg.

2013. aug. 19. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:

Ne remélj semmit a továbbiakban. Először talonba tett aztán elszaladt vele a lovacska. Ha bele mennél egy újbóli folytatásba akkor vagy végigk....né mással a kapcsolatotokat vagy ugyanez egy kis idő után. A csajszi nem élte még ki magát, kevés f..zt látott, más kell neki amit benned nem talál meg. Ha ilyen van egy párkapcsolatban, hogy "szünet" akkor az felejtős. Bocs, ezt roh@dtul benézted sajnos...( hogy miért voltam ennyire nyers? Mert nem illik általánosítani egy-két szerencsétlen ri@nc miatt!!! )

25/N

2013. aug. 19. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 Didiiayer ***** válasza:

Az sose jelent jót, ha egy kapcsolatot szüneteltetni kell és a legtöbbször nincs is jó vége.

Nem, nem minden lány ilyen.... csak szerintem ő már nem szerelmes beléd, mert ha az lenne akkor ez nem hiszem, hogy megtörtént volna. Azt, hogy miért feküdt le mással nem tudom, lehet van neki már más, ez a személy csak amíg nem biztos a dolog addig megtart téged is. Meglehet az is, hogy csak szórakozásból tette, élvezni akarja az életet így és nélküled. Sorolhatnék még itt fel rengeteg dolgot amiért ezt tette és így alakultak a dolgok, de igazából ezekre a kérdésekre csak ő tudja a választ, hogy miért tette és miért volt neki ez jó. Vele kell ezt majd megbeszélnéd és, hogy ezek után majd mi lesz tovább.

2013. aug. 19. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

# 4:

Na ebben szinte biztos vagyok. Kb 13-14 éves kora óta párkapcsolatban él (most 22) és számtanilag messze több péniszt látott, mint amennyi barátja volt.


Sőt, már az elején elmondta azt, hogy eddig minden barátját megcsalta... Mindig talált rá valami kifogást, amiért megteheti.


# 5:

Bocsánat az általánosításért, de mivel kb egy órás a seb, eléggé fel vagyok dúlva. Bár valahogy a szívem mélyén megkönnyebbültem, hogy egy problémával kevesebb van jelen az életemben, mégis attól félek, hogy később megint rosszabbul fogom magam érezni.


Folytatni semmi képen nem fogom, mert képtelen lennék ránézni. Egyszerűen akkora hatalmasat csalódtam benne, mint még senkiben. Sőt, valószínűnek tartom, hogy soha többé nem fogok vele szóba állni.


A kiéléssel meg úgy vagyok, hogy csinálja. Remélem a végén rájön, hogy mekkorát hibázott. Bár nem biztos hogy eljut a buta tudatáig...

2013. aug. 19. 00:32
 8/23 A kérdező kommentje:

# 6:

Akkor ezt nem fogom már megtudni, ahogy írtam az előző válaszomban. Nem akarok vele többet beszélni, soha. Abban valószínű, hogy igazad van, hogy már nem volt szerelmes. Sőt, biztos is. De ilyen csúnyán véget vetni ennek. Egyszerűen nem kap szikrát az agyam.

2013. aug. 19. 00:35
 9/23 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:

Sőt, már az elején elmondta azt, hogy eddig minden barátját megcsalta... Mindig talált rá valami kifogást, amiért megteheti.


- Akkor azt kaptad amit magadtól is tudtál előre. Magadat verted át. Másra nem haragudhatsz.

2013. aug. 19. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
A pasik se különbek ti is tudtok néha olyat alkotni , hogy nem győzök pislogni . Persze nem férfi ilyen ,de én mindig olyat fogok ki. Meg kell találni azt aki megbecsül .
2013. aug. 19. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!