Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csak nekem nem volt idáig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

AkitLáttálÁlmodban kérdése:

Csak nekem nem volt idáig semmilyen párkapcsolatom?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok. Lányok és férfiak is írhatnak egyaránt választ ide. Erősítsetek meg,csak nekem nincs és nem volt idáig semmilyen párkapcsolatom? Érdemes a szerelemre várni? Sokszor úgy érzem, hogy csak nekem nem volt még párkapcsolatom és nem is lesz. :(

2013. aug. 24. 12:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem csak te vagy így vele...:/

16/F

2013. aug. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak most kezdesz férfivá érni, úgyhogy nesírjáá
2013. aug. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy haverom veled egy idős..neki se volt még senkije
2013. aug. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, a napi minimum 50 siránkozó kapcsolattalan szerencsétlen közül csak neked nincs.
2013. aug. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
24 éves vagyok, és nekem sem volt még, de ezért nem érdemes keseregni. Nem azt mondom, hogy nem zavar néha, de sokkal összetettebb annál, hogy ezt feketén vagy fehéren lásd. Tanulj rendesen, és járj el otthonról. Minden csak elhatározás, nyitottság és kommunikáció kérdése!
2013. aug. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
soha ne úgy állj hozzá h neked nem is lesz elfog jönni még a te időd
2013. aug. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!