Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 21 éves vagyok, nem volt még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21 éves vagyok, nem volt még semmilyen párkapcsolatom. Van még rá lehetőségem?

Figyelt kérdés
Sosem jött össze sehogy, úgy érzem, hogy egy nőnek sem tetszem, nem tudom mit csináljak magammal. Nem tudom hol keressek. Attól tartok hogy már késő és nem is lesz többé semmi. Hol találhat az ember a züllesztőkön és az interneten kívül normális társat ma? Illetve hogyan?
2011. jún. 3. 14:00
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

ÖNBIZALOM a legfontosabb! ha jobb a magadról alkotott képed máris jobb a kisugárzásod is! hidd el rengeteget számít. és az ilyen "gy nőnek sem tetszem" dolgot verd ki a fejedből de sürgősen!

igenis mutasd meg hogy benned is vannak értékek. merthogy 100%-osan biztos vagyok benne hogy különleges vagy!!

fel a fejjel :)

2011. jún. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Én is ugyanígy vagyok és szintén 21 éves fiú vagyok.

Szívesen beszélgetnék veled erről, hogy mit rontottunk el, miért nem jött össze egy kapcsolat sem egyikőnknek sem.


Sajnos én épp ma kaptam egy újabb csalódást. :(

2011. jún. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

Már hogyne lenne rá lehetőséged?!

Iskola / munkahely. Nyitott szemmel kell járnod, és Rád fog találni a dolog. Csak Neked is tenned kell érte. Lesz egy olyan, akivel mondjuk eleinte csak tök jól elbeszélgettek, de semmi extra... Aztán egyre inkább megtetszik. lehet, hogy nem (csak) a külseje miatt, de egyre vonzóbb lesz, és Te is neki. Aztán egy nagy, szép szerelem lesz belőle.

Így legyen! Csak ne veszítsd el a hitet, és járj nyitott szemmel, vidáman!

35f

2011. jún. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Fel a fejjel. A remény hal meg utoljára. Itt a nyár! Gyerünk a strandra, kirándulj. Rengeteg lehetőség van.
2011. jún. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Nem késtél le még semmiről! Első lépés az kell legyen, hogy elfogadod önmagadat. Meg kell szeretned magad ahhoz, hogy másokat szeretni tudj és mások szeretni tudjanak téged. Ha tisztáztad magadban a dolgokat, akkor hirtelen több önbizalmad lesz, ami nem csak a viselkedéseden fog érződni, hanem a megjelenéseden, kisugárzásodon is. Nincs olyan magabiztos férfi, aki ne találna magának párt. Azt, hogy eddig nem volt kapcsolatod, azt ne tekintsd gáz dolognak. Ne érezd úgy, hogy te milyen tapasztalatlan vagy és hogy ebben a korban az már gáz, mert nem az. El sem hiszed, hogy ha pozitívan nézel magadra és a világra, mennyi jó dologgal találkozhatsz úgy, hogy nem is teszel érte látszólag semmit. Másik fontos tulajdonság, amit érdemes lenne megtanulnod, a kezdeményező készség. Itt nem csak a lányokra gondolok, hanem akármilyen szituációra. Legyél te az első, aki bemutatkozik egy idegennek, te kezdeményezzél beszélgetést, minden ismerősödnek már messziről köszönjél, ha meglátod őket az utcán, figyelj oda mindenkire, és mindenre amit mondanak neked... Ha ezekre a dolgokra odafigyelsz, akkor hidd el, hogy sokat fog változni az életed és a csajok is hamar felfigyelnek rád. 22/f
2011. jún. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Annyi ilyen kérdés van, ez kb a 100 000 000. de ha már annyira lusta vagy, hogy visszakeress, elmondom, hogy ott kéne változtatnod. Menj ki, és ismerkedj, mert nem fognak csak úgy becsöngetni hozzád a csajok. Valószínűleg magadnak sem tetszel, és az a legnagyobb gond. Változtass magadon, sportolj, hogy legyen önbizalmad és ne istennőnek lásd azt a nőt akivel beszélsz/beszélni akarsz de nem mmersz, hanem egy nőnek, egy embernek. Megsúgom az emberekn társas lények ezért, ha kicsit is szimpatikus vagy számára nem hagy ott.
2011. jún. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező és az utolsó válaszoló.

Nem nem vagytok lemaradva semmiről és igen van még rá lehetőségetek, hisz csak 21 évesek vagytok. Egyrészt szerintem vegyétek lazábban a dolgokat mert aki nagyon rágörcsöl a keresésre attól megijednek a nők. Tudom, tapasztalat :) Az első válaszoló azt írta önbizalom. Persze mert az embernek az csak úgy pikk pakk jön :) Azért ez nem így működik. Rengeteg dolgot írhatnék még, de mivel egyikőtöket sem ismerem ezért nehéz lenne jó tanácsot adni. Ha úgy érzitek írjatok privit szívesen segítek ha tudok. Bár abban nem egészen vagyok biztos, hogy megkapom a maileket innen. Ha nem válaszolnék írjatok megint ide akkor megpróbálok egy másik címet.



21/L

2011. jún. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

A válasz írója 67%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:10



Őt láttam akkor utolsónak sorry a válasz neki is szólt.


21/L

2011. jún. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
17 fiú vagyok , és a környezetembe már mindenkinek volt majdnem barátnője, még a legszerencsétlenebbnek is... Most hátha összejön egy hasonló beállítottságúval, javaslom hallgasd meg a "Brian Tracy - Phoenix szeminarium" -tanfolyamot, kihozott a depresszióból, és már boldogan látom a világot, így kapcsolat nélkül is, de még ugyanúgy bosszant a dolog, de majd most változtatok
2011. jún. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Mindenki talál magának előbb vagy utóbb. Még a kinézethez sem lehet kötni, ha csúnya vagy ha nem...


[link]

2011. jún. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!