Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha nagyon szerelmes két ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nagyon szerelmes két ember egymásba, miért akarnak folyton egymás közelében lenni?

Figyelt kérdés
Arról beszélek, hogy szinte abnormálisak az érzelmek. Ha valakit nagyon szeretünk, vele akarunk lenni állandóan. Olyankor egy mennyország. De ha messze vannak egymástól, folyton csak egymás hiányát érezzük, ami nagyon megviselő tud lenni. Néha úgy gondolom, hogy jobb egyedül, nyugalomban lenni szerelem nélkül, mint szerelmesnek lenni, de folyton szenvedni alatta. Én lennék túl ragaszkodó és nyomulós? Vagy miért van ez? 19/f

2013. aug. 26. 15:13
 1/10 anonim ***** válasza:
23%
Nem nagyon látom a kérdésben az összefüggéseket. Mondhatnám úgy is, hogy totál zavaros.
2013. aug. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
azért akarnak egymás közelében lenni, mert szerelmesek
2013. aug. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem ez a kérdés, nem erre céloztam. Arról beszélek, hogy amekkora csoda a szerelem, egyben ugyan akkora teher és fájdalom is. Ha úgy tekintünk a szerelemre, mint egy ösztönös, létfenntartó viselkedésre, akkor nem abnormális-e, hogy ugyanúgy szenvedéssel jár, mint örömmel.
2013. aug. 26. 15:20
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Miért járna szenvedéssel? A természetes állapotban ha két ember együtt akar lenni, akkor együtt lesznek azt' kész. Az, hogy van ilyen, hogy távkapcsolat meg drámázás, ez már társadalmi jelenség, semmi köze a természethez.
2013. aug. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szóval akkor a jelenség mégis csak abnormális, nem igaz? :)
2013. aug. 26. 15:22
 6/10 anonim ***** válasza:
86%
most jöttél rá arra, amiről kb minden dal, film, vers stb szól...
2013. aug. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Inkább azt vettem észre, hogy a dolgokat újradefiniálom mostanában. Ez egy röpke gondolat volt, amihez szerettem volna más véleményét is hallani.
2013. aug. 26. 15:30
 8/10 anonim ***** válasza:
87%
mert most kezdesz érni mentálisan is és nyilván tudatodra ébredsz, belegondolsz dolgokba stb, nincs ezzel semmi gond, nem ironizálni akartam ezen, egyetértek veled amúgy, a szerelemben kb ugyanannyi a szenvedés mint a mámor, néha sajnos még több is, de az életben is így van, nincs jó rossz nélkül, Lao Ce is megmondta :) Néha jobb egyedül lenni, mert akkor jobban tudsz magadra fókuszálni a saját terveidre, céljaidra, hogy te mit akarsz valójában, mert ha együtt vagy vkivel, akkor mindig ő s ott van a fejedben és hajlamos vagy úgy tervezni, hogy neki vagy a közös életetnek kedvezz és nem feltétlenül magadnak...de ez csak akkor jó ha az a kapcsolat nagyon jó. De itt is az van, hogy az ember egedül van, azt megunja, akkor összejön vkivel, vége lesz, megint egyedül van...szva ez egy ilyen örök körforgás :) érdekes téma amúgy
2013. aug. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! :)

Igen, valahogy úgy. Egy ideje nem igazán hajtok barátnőre és teljesen ki tudtam teljesedni, önismeret szinten, hobbimban is fejlődtem sokat. Viszont teljesen véletlenül összejött egy lánnyal, ami most kicsit felborította az eddigieket. Korábban is volt barátnőm, de most sokkal érettebbnek érzem magam, ezért volt meglepő, hogy nem tudom kezelni a hiányérzetet, kizárólag eltereléssel.

2013. aug. 26. 17:03
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
vszleg jobban szereted mint az eddigieket és idősebb érettebb vagy, nem csupán a testiség érdekel hanem az érzelmek is, sőt lehet, hogy az jobban. Az életben van mindenféle időszak, ha ezelőtt kiteljesedésre fókuszáltál most párkapcsolat van, hogy legyen egy kis egyensúly, élvezd ki most ezt és legyetek boldogok :)
2013. aug. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!