Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit kéne tennem? Melyiküket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Smiley18 kérdése:

Mit kéne tennem? Melyiküket kéne vagy lenne helyes választanom?

Figyelt kérdés
Van két fiú akik mindketten szerelmesek belém. Az egyik fiú (fiú1) már 5-6 éve a másik fiú (fiú2) pedig 1-2 éve szerelmes belém. Fiú1-be régebbeb szerelmes voltam 3-4 évig de az a baj hogy akkor még kicsi voltam...de lehet hogy még mindig szeretem. Fiú2 igazából külsőleg különösebben nem tetszik csak az amilyen belülről. Fiú1 13 éves vagyis egy évvel fiatalabb nálam fiú2 pedig annyi idős mint én. Nem tudom hogy mit kéne tennem..nem szeretném elveszíteni ŐKet!

2013. aug. 27. 07:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyiket se válaszd még! Nagyon kicsi vagy még ehhez, meg ők is!
2013. aug. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Így van. Ne válassz közülük.Csak akkor nem fogod elveszíteni őket ha nem jársz egyikőjükkel sem.Attól még találkozhatsz mindkettővel, csak értesd meg velük ha szeretnek téged akkor nem problémáznak azon, hogy te azzal találkozol akivel szeretnél.Ha szeretnek téged, akkor ezt megértik.Ha pedig választani akarsz.Akkor az egyedül maradt srácon múlik, hogy ha tényleg szeret téged, elfogadja a választásod és nem haragszik meg rád.Akit pedig kiválasztottál, ha szeret megérti, hogy van még fontos ember az életedben akit szeretsz mint barátot!
2013. aug. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a hasznos válaszodat!
2013. aug. 27. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!