Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Mi lenne a helyes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Mi lenne a helyes?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Van egy fiú ,akivel már régóta beszélgetünk és nagyon tetszik nekem, csak nem tudom, hogy hogyan mondjam el neki, meg félek a reakciójától is.. Nagyon kedves, figyelmes fiú, de vele minden nap pár percet vagy órát végig tudok beszélgetni a szexről. Titokzatos, nem képes bízni senkiben az előző csalódása miatt. Én is nehezen megkapható lány vagyok, mert vertek már át.. Szerintetek hogyan dobjam fel az együtt töltött időt vele? Hogyan fogja jobban érezni magát mellettem?
2013. aug. 17. 19:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy segítene, ha valamennyire megnyílnál, és személyesebb dolgokról beszélgetnétek. Persze nem kell mindent azonnal rázúdítani, és nem is kell rögtön a legmélyebb titkaidba beavatni, de ha azt látja, hogy te megbízol benne, akkor talán ő is nyitottabbá válik majd. Esetleg ha lehangolt, kérdezd meg, hogy mi a baja stb. Amúgy meg szerintem csak akkor fogja jobban érezni magát melletted, ha ő is akarja, ha ő is készen áll erre. Talán sok idő és türelem kell hozzá, de remélhetőleg megéri majd.
2013. aug. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Igazad van..(: Köszönöm szépen.. De azt nem tudom, hogy hogyan mondjam el neki, hogy mit érzek, mert ő magától szerintem úgysem fog lépni..És én vagyok a dominánsabb, nem pedig ő..
2013. aug. 17. 19:28
 3/14 anonim ***** válasza:
Hát akkor gondolkozz el azon, hogy "férfiasabb" vagy kevésbé domináns srác kell-e neked. Ezzel máris elejét lehet venni annak, hogy raboljátok egymás idejét, és felesleges köröket futtok. Mondjuk az is lehet, hogy te nem jössz be neki, vagy csak barátként gondol rád, vagy azt hiszi, hogy nem lenne esélyed nála. Próbálj pozitív visszajelzéseket adni neki, kicsit jobban megnyílni, hátha veszi a lapot, és kezdeményezni fog.
2013. aug. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Rendben..ezt kipróbálom és majd írok privátba, ha szeretnéd, hogy mi történt (:
2013. aug. 17. 19:47
 5/14 anonim ***** válasza:
Jó, kíváncsi vagyok, és drukkolok nektek. Mondjuk ha előbb nem nyerted el a bizalmát, akkor talán nehezebb dolgod lesz, de ki tudja.
2013. aug. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hát igen.. Verték már őt is át, ugyan úgy mint engem..És ez gyökeresen megváltoztatta az életvitelét és a szokásait..
2013. aug. 17. 19:56
 7/14 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy ez milyen érzés, de egyszer muszáj túllépni rajta, és nyitni mások felé. Ha beszélgettek, és tesz rád valamilyen pozitív megjegyzést, bókol neked, akkor mosolyogj rá, egyszer-egyszer akár meg is érintheted, abból hátha rájön, hogy nem közömbös a számodra.
2013. aug. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hát bókolni szeret..(:
2013. aug. 17. 20:13
 9/14 anonim ***** válasza:
És te erre hogyan reagálsz? Ha nem adsz pozitív visszajelzést, akkor ne is várd, hogy kezdeményezzen.
2013. aug. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
mosolygok és elpirulok..
2013. aug. 17. 20:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!