Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a helyes döntés?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok, de fiatalnak érzem még magam végérvényesen lekötni a mostani barátomnál... Élvezem, ha mások udvarolnak nekem, még ha nem is leszek hűtlen. Ilyen kérdésekben általában a szívemre hallgatok, de most egyszerre kétfelé húz a szívem: a fiatalkori tombolás, és a biztos, megnyugtató, boldog párkapcsolat áll egymással szemben.

Mi lenne a helyes döntés? Megmaradni a szerelmem mellett egy kiegyensúlyozott párkapcsolatban, vagy mindkettőnk szívében törést okozni, és menni tombolni, amíg tehetem (bár erre a vágyam nagyon ritkán jön elő, de akkor nagyon erősen, míg a párkapcsolat mindig is fontos része volt az életemnek).

Tudom, hogy a kapcsolatot kéne választanom, de belegondolni, hogy most vagyok 20 éves, és talán ő lesz a férjem, gyerekeim apja... Egyszerre jó érzés, és rossz is, hogy a legszebb éveimet lekötöm. Bulizni lehet így is, nyilván, de nekem hiányzik kicsit a flörtölések, udvarlások izgalma (amit most egyelőre megcsalásnak minősítek, és nem megyek bele).

Mit tegyek? Tudom, őrült vagyok, és nem érdemlem meg az ember nevet, de kérlek, próbáljatok meg normálisan válaszolni! Előre is köszönöm.


2013. aug. 21. 15:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha ez így felmerült benned, akkor szakíts, mert soha nem leszel boldog. Én csak azt nem értem, hogy emberek ennyire nincsenek tisztában a saját vágyaikkal? Mi értelme komoly kapcsolatba kezdeni, ha hiányzik a "tombolás"?

Nekem soha nem hiányzott, mondjuk komoly kapcsolatom sincs. Hiába, mindenki más.

2013. aug. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Válaszom nincs, csak megnyugtatásként mondom, hogy nem vagy egyedül. Én is pont ugyanígy érzek, de ettől még nem érzem magam rossz embernek. Te se érezd ezt. :)
2013. aug. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én rossz embernek érzem magam, mert ha szingli vagyok, ha nem, én mindig párkapcsolatra vágytam. És csak mostanság jött elő bennem, kezdődik az egyetem, új társaság, új emberek, új környezet, és egyszerűen nem tudom, felmerült bennem, hogy mennyire sok mindenről lemaradok így, hogy a szabad estéimet majd nem szabadon bulizással tölthetem, hanem ugye a szerelmemre áldozom. Ez nálam sose volt kérdés, persze, hogy szívesebben vagyok vele, mint egy rakás idegennel. De 20 évesen nem biztos, hogy úgy kéne viselkednem, mint egy férjes asszonynak otthon a 3 gyerekkel... És fogalmam sincs, most mihez kezdjek. Mert szakítani nem tudok, ahhoz túlságosan szeretem a barátom...
2013. aug. 21. 15:53
 4/5 anonim ***** válasza:

Amúgy csak a barátodat sajnálom, ő biztos egy normális, kiegyensúlyozott ember, aki azért van kapcsolatban, mert tényleg ezt akarja.

Akkor teszed vele a legjobbat, ha szakítasz vele. Minél később teszed meg, annál nehezebb lesz neki. Benned ez az érzés meg csak erősödni fog, ismerem az ilyen embereket...

2013. aug. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kérdező, te véletlenül nem én vagy? :D Én is most kezdem az egyetemet.
2013. aug. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!