Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most megis mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most megis mit tegyek?

Figyelt kérdés

L:15 vagyok es van egy 15 eves baratom akivel mar majden 1 eve egyut vagyunk !!

Mivel itt a nyar kihasznaltam az idot es nyaralni mentem a Balatonra nelkule mivel o nem akart jonni !!:)

1 hetig voltam oda :) es mikor hazajovok az a hir fogad hogy a pasim a legjobb baratnommel smarolt meghozza 3-szor :) a fiu nem tagadta le elmondta hogy mindez igaz de hogy o engem szeret es barmit megtenne hogy vele maradjak es megbocsassak neki !! nem tudom mit csinaljak adjak neki meg 1 eselyt en is nagyon szeretem ot !! O a legfontosabb dolog az eletembe napok ota nem eszem nem alszom csak ezen toprengek hogy valyon szeret e meg ?? valyon adjak e neki meg 1 eselyt ?? O viszont most mas suliba megy es mas lanyokkal is fog talalkozni akik szebbek es jobban tetszenek neki mint es hogy is van a mondas " uj suli uj lany " hat lehet ihu is lesz !! Igaz meg lehet fiatal vagyok a szerelemhez de nem lehet tul koran elkezdeni kerlek segitsetek fontos volna minnel hamarabb meghoznom ezt a dontest :) elore is koszonom mindenkinek :* puszi nektek



2013. aug. 27. 15:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Mivel még csak egy 15 éves idiótáról van szó, ezért felmerült benned az hogy megbocsáss neki. Valamint nem szoktuk idegeneknek odaírni, hogy "puszi nektek"


Szóval egy nagy barom vagy ha visszafogadod. Ha annyira odalenne érted, akkor valószínűleg nem ment volna félre.

2013. aug. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szilvás buktát, mert azt mindenki szereti!!(köszönöm, nem kell tapsolni)


A kérdésre meg: Döntsd el te magad, ha téged nem zavar, hogy megcsal, hát csináld.Egyébként vitatkoznék azzal a kijelentéseddel, hogy "Igaz meg lehet fiatal vagyok a szerelemhez de nem lehet tul koran elkezdeni".

2013. aug. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"hat lehet ihu is lesz """

Mi az az ihu? :O


Amúgy ne legyél hülye, vissza ne fogadd.

2013. aug. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!