Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit egyek a csoki helyett?...

Mit egyek a csoki helyett? Valami ami egészséges, de mégis nagyon finom és édes?

Figyelt kérdés
végre elszántam magam, hogy leszokok az egészségtelen ételekről, de szinte lehetetlen kibírni csoki nélkül.ti hogy csináljátok?mit egyek helyette?

2013. aug. 23. 13:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Épp most ettem egy Tesco-s müzlit kókuszost.
2013. aug. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ááá köszi! :D hogy erre nem gondoltam?? :DD köszi! más ötleteket is szívesen meghallgatok! :))
2013. aug. 23. 13:22
 3/7 anonim ***** válasza:
a sima múzlik is tele vannak cukorral igy nem egészségesebbekl mitn a csoki. Ha cukormentest vagy természetes édesitőszerrel édesitettet veszel az jó. Viszont van csokiból is olyan ami nem cukorral van hanem természetes, egészséges édesitőszerrel. AZt eheted nyugodtan és nagyon finomak vannak mrá, tény hogy drágább de egészséges.
2013. aug. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi akkor majd ezt is figyelembe veszem!
2013. aug. 23. 13:39
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó minőségű, magas kakaótartalmú étcsokik nem biztos, hogy annyira rosszak. Annyi, hogy ne egyél sokat belőle. Még mindig jobb egy két kocka csokoládé, mint ha az helyett ennél mindent össze-vissza. Nekem pl. egy kis kocka is elég és utána nem kívánok mindent ami a szemem elé kerül :)
2013. aug. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi, mentek a zöld kezek :)
2013. aug. 23. 14:15
 7/7 anonim ***** válasza:
friss kókuszdió!!! imádom! kb 250 ft, egy kis leve is van, 1-2 evőkanálnyi, de a vastag héja kb annyi, mint egy 10 dekás tábla csoki, de nem tudod annyi idő alatt megenni. rengeteg rost van benne, sok fehérje, kevés szénhidrát, zsír van benne, de a jobbik fajtából, lehet rágni sokáig.
2013. aug. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!