Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelem a neten. Mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem a neten. Mégis hogyan közöljem, ezt másokkal?

Figyelt kérdés

Tudom, kicsit bonyolult lesz ez az egész és hosszú.De kérlek olvassátok el ,mert számomra nagyon fontos a válaszotok, mástól nem is igazán tudnék tanácsot kérni..Van egy srác, akivel most már járok..

Úgy kezdődött az egész ,hogy a barátnőmre ráírt facebook-on..Nem a saját nevével van fent, hanem egy rajongói oldalként..Elkezdtek beszélgetni és a barátnőm mondta ,hogy miket ír neki, tök jó fejnek tűnt, így én is bejelöltem.Visszajelölt és elkezdtünk beszélgetni.Megnyíltunk egymásnak, megismertük egymást, és ezek a beszélgetések mindennaposakká váltak.Nem értem hogyan, de teljesen belé szerettem.És ő is..Mondta ,ha bevállalom vele, akkor jár velem..Ugyanis távkapcsolat.5 év van közöttünk és két megye választ el bennünket..Még nem találkoztunk..De én nem fogom bírni, ha soha nem láthatom.És ezt nem tudom ,hogyan mondjam el neki..

Valamint erről az egészről nem tudnak még a szüleim..Hogyan mondjam el nekik? Kérlek segítsetek, mert teljesen kétségbe vagyok esve.:(



2013. aug. 27. 16:58
 1/7 anonim ***** válasza:
attól hogy messze laktok, tudtok néha találkozni, de persze az nem ugyan olyan
2013. aug. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok.
2013. aug. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Lemuria válasza:

Ha jót akarsz magadnak akkor nem mondod el a szüleidnek.

Amíg nem találkozol a fiúval legalább egyszer, addíg az érzés, ami benned van szakszóval áttétes(google) és mint olyan nem egészséges, így jobb ha nem jössz elő vele:O

Mert ha a szülőd lennék, a világért se szeretném, hogy egészségtelen dolgokba ártsad a pici buksikádat....

2013. aug. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

én 14, ő pedig 19.. tudom, durva.

de az ilyen dolgokat általában elmondom a szüleimnek és ez így nagyon rossz.:(

2013. aug. 27. 17:17
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyon könnyen lehetséges, hogy élőben egyáltalán nem lesz meg a "kémia". Ez elég gyakori. Mondjuk 10-ből 9-szer derül ki, hogy aki neten jó fejnek tűnt, az élőben egyáltalán nem jön be. Úgyhogy amíg nem találkoztatok, ne éld bele magad.
2013. aug. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Lemuria válasza:
Az a durva amikor a kislány 10 évesen prostituált az állítólagos apja folyamat abuzálja és már folyamatban van a baba,,,,, Te szimplán csak éretlen kis akármi vagy.... De majd elmúlik nyugi, a sok siránkozás helyett ess nekik és öntsed magadból a szót ennél nagyobb csapás már úgysem érhet téged...
2013. aug. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tudom, baromnak tartotok ezért,de 4 évig szerettem olyat, akit élőben nem is láttam. Utána végre sikerült talizni, és így még jobban tetszik...

Biztos vagyok benne, hogy nekem ő az igazi, és bár ennek ellenére el kell felejtenem, a fényképe mindig meglesz...és ha majd nem lát senki, se férj, se gyerek, majd nézem...


18/L

2013. okt. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!