Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, őszintén. Ti megnézitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, őszintén. Ti megnézitek facebookon az exeteket néhanapján?

Figyelt kérdés
Barátomat rajtakaptam hogy nézte az első nagy szerelmét, kiírásokat mindent részletesen. Természetesen kiakadtam, ő meg annyit mondott hogy mint ember nézett rá, nem céllal... nehezen hiszem el... Ti miként vélekedtek ezekről? Friss kapcsolat 1 hónapja vagyunk együtt, exével nem volt sokáig- a csaj dobta- egyoldalú nagy szerelem volt -.-

#Facebook #szerelem #ex #féltékenység #kavarás #facebook és ex #nézni az exet
2013. aug. 28. 01:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
nem.
2013. aug. 28. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
én beállítom az exekre h ne jelenjenek meg a frissítéseik a hírfolyamban. Nézegetni sem nagyon szoktam őket, esetleg 1x-1x, kizárólag részegen ha valamiről eszembejutnak.
2013. aug. 28. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
nem töröltem az ismerősök közül és tiltotam
2013. aug. 28. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem csak amig bele voltam zugva utana kit erdekel
2013. aug. 28. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Te tiszta hülye vagy megbocsáss, hogy mi az istenért kell ennyire féltékenynek lenni??? Őt hozod kellemetlen helyzetbe a hülyeségeddel ezt így név nélkül nagyon bátran elmondom neked, és erre is csak az lenne a válasz, hogy mint ember féltékenykedsz, nem céllal.


Biztosan kíváncsi mi történt vele, ne mondd, hogyha az exed nagyon beteg lenne mondjuk kicsit se futna át az agyadon.

2013. aug. 28. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

1 hónapos kapcsolat után ha nekem egyetlen faszi ezt a cirkuszt nyomná, kivágnám mint macskát c.arni. Tömören.

Otthon, vagy ahol megengedik lehet cirkuszolni, és féltékenységi rohamokat előadni.stb.


Mint ember egy másik ember azt és akkor néz meg amikor akar.Senkinek nem tartozik a másik beszámolval. És képzeld, tényleg van olyan, hogy emberileg tekint valaki a másik lapjára.


Ujat mondtam? vagy régit? Végül is lényegtelen.


Szerintem senki nem kötelezett arra, hogy a másik ember mellett légy. Ha valami nem tetszik lehet lépni.Isten hirével.

2013. aug. 28. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

én megnézem néha azt is, akivel szintén egyoldalú volt, de 7 hónapig.

És hidd el, teljesen hidegen hagy. "Hogy lehettem ilyenbe belezúgva?" kérdem magamtól.

2013. aug. 28. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Jelentéktelen az ha megnézi.

#7. Pontosan! :P

2013. aug. 28. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
ja, szoktam nézegetni havonta 1x-2x
2013. aug. 28. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Miért ne nézhetné meg? Miért kell az ilyen kis semmikből problémát csinálni? Ezzel csak elrontod a kapcsolatot....
2013. aug. 28. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!