Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, őszintén. Ti megnézitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, őszintén. Ti megnézitek facebookon az exeteket néhanapján?

Figyelt kérdés
Barátomat rajtakaptam hogy nézte az első nagy szerelmét, kiírásokat mindent részletesen. Természetesen kiakadtam, ő meg annyit mondott hogy mint ember nézett rá, nem céllal... nehezen hiszem el... Ti miként vélekedtek ezekről? Friss kapcsolat 1 hónapja vagyunk együtt, exével nem volt sokáig- a csaj dobta- egyoldalú nagy szerelem volt -.-

#Facebook #szerelem #ex #féltékenység #kavarás #facebook és ex #nézni az exet
2013. aug. 28. 01:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

néha megnézem, jah. Nem izgatnak a képek, vagy hasonlóak, szimplán kíváncsiságból nézem meg, hogy mi van vele.

Ritkán beszélünk is, pár havonta, ettől még nem akarok tőle semmit...

2013. aug. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Na ne már, hogy a facebook miatt idegrohamot kapj.. még ha órákon át chatelne vele.. de csak megnézte.Abban még nincsen semmi :)Vonzóbb egy magabiztos nő, mint egy féltékeny libuska hidd el. Veled van, nem vele.
2013. aug. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem sok esélyed van akkor... még mindig őt szereti!
2013. aug. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
ha megnézem is csak számalom önt el...
2013. aug. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
igen. a te pasidnál nme tudom, mi a helyzet, de a többieknek mondanám, hogy azéer ez nem ilyen fekete-fehér dolog. van, aki tényleg emberileg néz csak rá a másikra, de sztem az is egyfajta kötődés (nem szerelem már, de érzelmi alapu döntés rákeresni, nem olyané rtelemben vett kiváncsiság, mint felmenni a Blikk honlapjára a napi hirekért) és van, aki nincs tisztában azzal, hogy még mindig szemüveg van rajta, csak amig bele volt esve az illetőbe, addig rozsaszin szemüveg volt, aztán az eltávolodási szakaszban ez fekete szemüvegrel lett cserélve, egyik sem a valoság, a harmadik lépcső a valoság, amikor már nem vetitesz bele se szépeket, se csunyákat. sztem aki azt mondja, hogy ilyenkor azt gondolja, hogy lehetett szerelme belé, azon még mindig a fekete szemüveg van, nincs érzelmileg függetlenedve. ha tényleg olyan sz-r lenne az illető, akkor NEM nézné meg. és ezek alol a negativ belevetitések alol sztem csak az kivétel, amikor mondjuk tényleg megbántott az illető, megalázott, megcsalt, akármi.. de ha csak plátoi volt vagy csak kisebb dolgok miatt vége lett, elmult, akkor ez még egy le nem zárt és meg nme értett, fel nem dolgozott gyászfolyamat része. most őszintén, én akiről tényleg azt gondolom, hogy mit szerethettem benne, mert olyan aljasul elbánt velem ,arra nem keresek rá. ez ugyanugy dacreakcio, mint a sérelmek miatti tiltás, csak épp az ellenkező oldalrol.
2016. márc. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!