Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek facebookon, szoktak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek facebookon, szoktak írni ismeretlenek? Pl:hogy szeretnének megismerni, szépek vagytok stb?

Figyelt kérdés

Gyakran látom,hogy sokaknak írnak ismeretlenek, és jelölgetik,és bökdösik őket facebookon, akik akarnak tőlük valamit.

Eddig rám egyszer írt rám ismeretlen, az is volt vagy 50 éves,és angolul:D

Bár egyrészt nincs senkim, másrészt olyan is,mintha kimaradnék abból, amibe mások belekerülnek.

Szóval érdekelne,hogy másoknak írnak ismeretlenek? Csak,én vagyok kivétel ez alól, hogy senki nem ír rám, és senkinek nem kellenék? Általában az ilyen leveleknek egy éjszakás,vagy a szex a lényege, de furcsa,hogy csak engem találnak annyira visszataszítónak,hogy még 'arra'sem kellenék..

Vagy pedig,mert szürke egér vagyok, évente cserélek profilképet, és 4-5 havonta írok ki valamit...


2013. aug. 24. 18:36
1 2 3
 1/26 Sir Sarcasm ***** válasza:
Nekem még nem írt senki, egyszer viszont írtam egy lánynak, na az bőven elég volt.
2013. aug. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Néha igen, de nem foglalkozok velük :)
2013. aug. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire erre vágysz, akkor írd le a neved és ráköszönök. -.-
2013. aug. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
én nem vagyok fb-n :))
2013. aug. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Szoktak, pedig még fotóm sincs kint:D
2013. aug. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Rád írjak?
2013. aug. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Le kellene kattanni a Fakebookrol, és egy kicsit kiszagolni a szabadba.
2013. aug. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Nekem még soha, senki nem írt ilyen ügyben. Pedig nem vagyok olyan csúnya :) ne aggódj, szerintem csak azoknak a lányoknak írnak, akiknek sugárzik a képükről, hogy "könnyen kapható vagyok"
2013. aug. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 Pain for Pleasure ***** válasza:
Igen. Egy srác megakart ismerni, egy másik pasas meg megakarta nézni a többi képemet. Egyiknek sem adtam esélyt, nem voltak szimpatikusak.
2013. aug. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Én fiú vagyok, így nem írt rám még senki, soha, ismeretlenül.


Az exemet viszont pár naponta jelölgették a pasik, még a kapcsolatunk alatt is. Volt külföldi ismerőse is, nem is egy. Sőt, egyik haverom is így ismerkedik mindig, hogy random jelölgeti be a lányokat és beszélget velük.

2013. aug. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!