Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú aki tetszik. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú aki tetszik. Mit tegyek hogy megkedveljen?

Figyelt kérdés

Oké, tapasztalatlan tini vagyok, nem kell gúnyolódni!

Van egy fiú, aki tetszik, edzésre együtt járunk. Tudja, hogy tetszik nekem de ő sajnos nem igazán kedvel. Most elment gimibe, szóval meg fog ismerni rengeteg gyönyörű lányt. Már volt barátnője és félek hogy nemsokára megint lesz. Nekem még nem volt barátom, és nem tudom őt kiverni a fejemből. Hogy kedveltessem meg magam vele? Szeretném ha legalább baráti szinten jóban lennénk. Próbálok nála bevágódni, de éreztette már velem, hogy

nyomulok, nincs megoldás, segítsetek! (a 'felejtsd el!' nem jöhet szóba!!!!)

Egyeltalán normális ha 14 évesen barátot szeretnék?

egy kétségbe esett tini xxx

Élőre is köszi a válaszokat, ja és bocsi ha értelmetlen volt :D



2013. aug. 28. 01:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Vetkőzz és szerelem :D


Viccet félre téve a normálisabb fiúk, akiknek max. 1 barátnője volt, nem tudják lekezelni ha egy lány odavan értük úgyhogy szopacs a szitu, kérdezz rá :D

2013. aug. 28. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hogy érted hogy kérdezzek rá?
2013. aug. 28. 01:32
 3/11 anonim ***** válasza:
na már megint love potion recept kéne valakinek. :) ha nem kedvel, és jelezte már, hogy kopás van, mégis mit tehetnél? írd át a gondolatait [link]
2013. aug. 28. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak szólítsd le. Kérdezd meg, hogy nincs-e kedve el menni valahová edzés után vagy ilyenek. Ha bele egyezik akkor finoman de csak finoman éreztesd azt, hogy kedveled de ne túlságosan mert lehet, hogy megijed vagy valami. Ha ezek után sem sikerül akkor szerintem hagyd. Sok sikert hozzá. :)
2013. aug. 28. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 WikcsyhhWokOsztTső ***** válasza:
Akkor ő az a típus, aki nem szereti a nyomulást. Ha nem mondta meg még nyíltan hogy nem kedvel, akkor még (talán) van remény. Próbálj meg csak baráti szinten közeledni felé, de teljesen lazán, ne idegeskedj a közelében, csak mint egy sima barát, széles mosoly, közvetlen hangnem, beszélgess vele általános dolgokról. Ha nem mutatod ki, mennyire odavagy érte, lehet felkelted az érdeklődését! :)
2013. aug. 28. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Sajnos az a baj hogy nagyon parázós típus vagyok, nehezen merem csak leszólitani és feltűnően látszik rajtam hogy zavarban vagyok... De azért mindenkinek nagyon szépen köszönöm a segítséget majd megpróbálom összeszedni a bátorságom:)
2013. aug. 28. 02:02
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha nem jössz be neki, akkor felesleges próbálkozni
2013. aug. 28. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Úgyan ez van velem is csak nekem sikerült elfeljtenem mert sokszor volt bunkó velem így kicsit könyebben ment :)
2013. aug. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Hmmm...ez elég bonyolult felállás...

Szerintem még érdemes próbálkozni, különösen akkor, ha tudod az elérhetőségét. Mivel megvan a közös érdeklődésetek, (sport) ezért elég jó helyzetben vagy. Próbáld meg önmagad adni, mert a fiúk nagy többsége szereti az őszinte lányokat. Ez a későbbiekre nézve (ha netán összejöttök) is jó tanács.

Nem kell megjátszani magad, mert egy idő után olyannak fog elfogadni amilyen vagy, és valószínűleg okosabb a "szimplán barátok vagyunk" felállással kezdeni...én drukkolok neked!;)

2013. aug. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!

Feladni biztos nem fogom (képtelen vagyok rá) és megfogadom a tanácsod, mégegyszer köszi:)

2013. aug. 30. 01:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!