Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Eddig nyolc hónapja ugymond...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddig nyolc hónapja ugymond küzdöttem egy lányért, most körülbelül már 3 hete nem beszéltünk semmilyen formában és nem is találkoztunk, szerintetek ugy vette le hogy nem érdekel többet?

Figyelt kérdés
Mert sajnos ö sem keres és én meg arra várok hogy majd egy kis idö elteltével talán felkeress,mert az eddigiek alapján ahogy megitéltem eléggé fontos vagyok neki. szval várjak még vagy ez egy elég hülye gondolkodás ?

2013. aug. 28. 11:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem úgy tűnik, hogy nem érdekled.
2013. aug. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Akkor várhatsz még jó sokat, ugyanis nem fog rád írni. Nekem akármennyire tetszik is egy pasi nem írok rá. Ha neki fontos, majd megkeres. És a három hét az sok, ilyenkor már rég lemondtam volna róla. Szóval írj rá míg nem késő...
2013. aug. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne keresd. Ennyi idő alatt rendes lányt is találsz akinek bejössz.
2013. aug. 28. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm jah azt elfelejtettem közölni hogy a lánynak kapcsolata van :D szval ez igy még rátesz hogy hogy hagyjam inkább és keressek mást
2013. aug. 28. 12:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Én se szoktam ráírni arra aki tetszik. Szerintem lépjél Te:)
2013. aug. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
szia Martin!
2013. okt. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!