Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, nagyon hiányzik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, nagyon hiányzik?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon, nagyon jó lány barátom, akit körübelül másfél éve ismerem.Eddig 1x találkoztunk nem is olyan rég, amint megismertem tudtam, hogy nem a mai fiatal r**anc lányok kategóriájába tartozik hanem egy gyönyörű, okos lány. azért találkoztuk eddig 1x mert tőlem 100km-re lakik körübelül. Úgy érzem hogy beleszerettem. Neki Barátja van de csak azt hallom hogy veszekednek..... én azt hiszem mindent megadnék neki amit csak kér mert nálam nem vesztette el a "szeretlek" szó a jelentését. Nem bírom tovább....... Mit tegyek segítsetek, és normális válaszokat adjatok légyszíves! Köszi előre is.

2013. aug. 28. 22:13
 1/1 anonim ***** válasza:

nem tudsz mit csinálni, várj:(

aminek vége kell lennie az előbb utóbb vége lesz..

2013. aug. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!