Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom szinte sose mondja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom szinte sose mondja, hogy szeret vagy, hogy hiányzom neki. Néha nagyon hiányzik ez. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Távkapcsolatban vagyunk. Amikor együtt vagyunk, semmi gond, minden pillanatban érezteti,hogy szeret, imád. Amikor külön, sokszor hivjuk egymást, de az érzelmei egyáltalán nem jönnek át.

Ha azt mondom szeretem, azt mondja ö is, de néha olyan jól esne ha magától mondaná...

Tudom, ez kis apróság, de nekem olyan sokat jelentene.


2013. aug. 23. 12:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Beszéld ezt meg vele. mond meg neki mit akarsz, mert nem gondolatolvasó. Sajnos a pasik nem találják ki ezeket...

Ha akarsz valamit mond meg!

(Nekem sokszor ezt tanácsolták, megmondtam mi a bajom, és mit szeretnék, Ő örült, mert nem volt gond és azóta teljesíti az ilyen óhajom, mert tudja mire figyeljen!)

2013. aug. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%

Annyira nem apróság ez. Nekem ez mindig is nagyon fontos volt, enélkül nem tudok boldog lenni egyszerűen, kételyek vannak bennem, meg amúgy is, jó érzés ezt hallani.

Távkapcsolatom nem volt, de úgy gondolom, hogy ott ez még sokkal fontosabb!

Én szóltam anno a barátomnak, hogy jól esne, ha mondaná néha, de utána se volt rá hajlandó sajnos, én szakítottam.

és visszagondolva, szerintem tényleg nem is votl igazán szerelmes, csak szeretett.

Persze nem azt mondom, hogy szakíts, csak azt, hogy mondd el neki, hogy szeretnéd, ha néha mondaná, mert neked ez fontos. Ha ezek után változás lesz, akkor tuti fontos vagy neki, legalább kiderül. Ha nem,... hát, akkor talán megéri megnézni, hogy mi lehet a probléma.

22L

2013. aug. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyanez a problémám. Vannak férfiak, akik nem a szavak emberei, de ölni tudnának érted. Nekem is hiányoznak a gyengéd, romantikus szavak, mi hetente 1-szer találkozunk, de tudom, hogy szeret, különben nem vállalná ezt így. De azért csak szorgalmazd, hogy a nőknek fontosak a szavak...Én is ezt teszem, egyszer csak lesz valami foganatja:)
2013. aug. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hasznos válaszokat:) Gondoltam rá,hogy jelzem neki, de azt szerettem volna,hogy magától érezze,hogy ki akarja mondani:) Beszélni fogok neki erröl, mert úgy hiányoznak ezek a dolgok. Néha olyan érzésem van mintha csak barátok lennénk...
2013. aug. 23. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!