Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kikészít már minden szakítsak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kikészít már minden szakítsak?

Figyelt kérdés
barátommal majdnem egy éve együtt vagyunk. a gond, hogy leszar mostanság.. jön a suli és nemigen fogunk találkozni a lényeg hogy kihívtuk barátnőimmel és erre a válasza, hogy elmegy és nem lesz ma itthon de estefele rá érne.. persze elötte nap olyanokat írt, hogy velem lesz meg ilyenek.. erre kivertem a hisztit, hogy nekem mindent megígér és barátnőmtől tudom meg, hogy nem lesz itthon.. nagyon kiakadtam és ez nem az első eset hogy hasonlót csinál.. pl találkozunk utcán elmegy mellettem 10 méterrel biciklivel, amikor anyumékkal vagyok és csak odaköszön.. nagyon rosszul esnek ezek a dolgok.. és nem önző vagyok hogy csak magamra gondolok de már nincs olyan nap amikor ne sírva feküdnék le.. és akarva akaratlanul mindig van olyan dolog ami nekem rosszul esik..múltkor egy nagyon bunkót beszólt, akkor otthagytam de kibékültünk.. ja és utcán meg se mer ölelni puszilni semmi ha van ott valaki. beszéltem már vele erről, de mindig csak a válasz: MEGVÁLTOZOK... nem kértem tőle egyszer se, de azért ne viselkedjen már úgy, mintha idegen lennék..:/

2013. aug. 29. 11:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen szíkíts!
2013. aug. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
hülye vagy. ezermilliárd éve dobtam volna már. már azelőtt dobtam volna hogy összejöttem vele, sőt, már azelőtt, hogy a világegyetem egyáltalán kialakult.
2013. aug. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
15 évesek vagyunk és akit érdekel meg segítene írok privátba vagy írjon mert van egy olyan rész, amit nem szívesen írnék ide ki..
2013. aug. 29. 11:47
 4/11 anonim ***** válasza:
Gondolj csak bele, hogy ki is a hibás? Te. Te, aki ezt az egészet hagyja. Nem szabad. Ha nem akar veled mutatkozni, akkor nem megbocsátani kell neki, hanem megmondani a szemébe: Mi van b_zdmeg? Szégyelsz? Rakd helyre. Ne mutasd neki, hogy téged ez bánt stb, ő fog gondolkozni hamarabb.
2013. aug. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 legly ***** válasza:

Ha így viselkedik akkor nem érdemel meg téged.

Szerintem szégyel mások előtt, de nem biztos csak következtetek.

Mi az már hogyha szüleiddel vagy nem megy oda?!!

Ez eléggé nagy......



Üdvözlettel

Legly

2013. aug. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Az élet nem arról szól, hogy mártírkodni és szenvedni kéne bárki miatt is...

Márpedig te ezt teszed.

15 éves vagy, ilyen korban meg aztán főleg nem erről kéne szólnia az életednek! Minden este sírás... menekülj az ilyen helyzetekből!

Ez nem olyan, ami megoldást igényelne.

Aztán később képes lennél ez a rossz kapcsolat miatt tévesen megítélni a pasikat és ez később rosszul is kihathat majd a kapcsolataidra!

22L

2013. aug. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2013. aug. 29. 12:06
 8/11 anonim ***** válasza:
szerintem teljesen egyértelmű, hogy szakíts. A privátban leírt dolgot meg szerintem talán inkább lánytól kérdezd, de én is szívesen meghallgatlak (csak 27/F, szóval nem az a korosztály, döntsd el Te).
2013. aug. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szívesen elolvasom a történetet priviben, és megpróbálok segíteni:) Edi:)
2013. aug. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha gondolod irj privit, szivesen meghallgatlak :)

De ha nagyon bunkó veled, vagy rosszul érzed magad vele, akkor nem biztos érdemes ezt a kapcsolatot folytatni.


25l

2013. aug. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!