Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőm valamit közölni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm valamit közölni akar. Kikészít idegileg?

Figyelt kérdés

A barátnőm minap levette a képünket facebookról ( elöző nap még mondta mennyire szeret, keringőzni akar velem stb)



Ma dolgoztam, délután a jó megérdemelt pihenésem töltöttem itthon és mikor felkeltem 19 h fele megnéztem facebookot és nem találtam közös képet fent.


Erre hívom hogy most mis vna, mondja nem telefon téma, sőt nem is köszönt stb csak hogy

- Mondjad


mondja hogy majd beszélnünk kell..


erre én mondtma mond most telefonba..



mondja nem telefon téma meg most nem akarja.



majd ha hazaér


hazaért mondta hogy nem akarja mondani most mert csak felbaszná magát.. de így meg az én idegeimet húzza hogy mit akarhat..



írtam neki ha szakítani akar ne húzza az idegeimet inkább mondja meg.



erre írta: ha szakítani akarna már rég szakítana de fontos dolgot akar közölni velem és ha nem veszem komolyan akkor tényleg szakítunk.



ilyenkor mire gondolhat mit szeretne? akarna


Így egyik napról a másikra amikor az elöző nap még szeretett állítólag aztán elváltunk este nem is beszéltünk és következő este meg ez...



2013. aug. 27. 22:07
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
igen
2013. aug. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Megcsalt és mardossa a bűntudat.
2013. aug. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

lehet h valaki bekevert alád...

de egyébként mi ennyi alapján honnan a tökünkből tudjuk?????

2013. aug. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Szerintem várj. Vagy szakít vagy nem. De lehet terhes xD

Amúgy viccet félre téve én a helyedben semmi jóra nem számítanék...

2013. aug. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Valami miatt nyilván haragszik.

Ezt mi nem tudhatjuk, hogy mi. Lehet olyan valami, amit már régebben tettél / mondtál, de esetleg most tudta meg.

Gondolkozz el, hogy mi az, ami nem tetszik neki. De gondolom el fogja mondani, még ha nem is telefonon.

2013. aug. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

holnap kiderül.


nem lehet terhes?

2013. aug. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

pontosabban ezt írta: amit mondani fogok majd az komoly lesz


és ha szarba fogom venni akkor nem lesz tovább

2013. aug. 27. 22:10
 8/22 anonim ***** válasza:
valami barom telebeszélte a fejét valami ökörséggel veled/tek/ kapcsolatban és ahelyett hogy megbeszélné veled fortyog
2013. aug. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 ASOT ***** válasza:
46%

"erre írta: ha szakítani akarna már rég szakítana de fontos dolgot akar közölni velem"----> igen valószínű...inkább nem őszinte.


Ez egy gyűlöletes utálatos dolog. Egyébként valószínű hogy szakítani fog. Na látod ez egy idióta hülye nő.

ÉN már lehet ezért kiosztottam volna gyengébben.


Nem tudom hány évesek vagytok, írtad h te dolgozol szóval nem 18 vagy valószínű, de a barátnőd köbö 15 évesek szintjén van.


Mióta vagytok együtt?

2013. aug. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

én 19 ő 18



5 hónapja

2013. aug. 27. 22:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!