Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti mennyi idő után, és mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyi idő után, és mit engedtetek meg a barátotoknak egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem,hogy pl. mikor történt több is a csóknál (nem feltétlenül a szexre gondolok)?

2013. szept. 1. 00:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Akár rögtön... mit kell ezzel várni?
2013. szept. 1. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
87%

Én fiú vagyok de remélem nem bánod, hogy írok:)


Nos a barátnőmmel 7 hónapja vagyunk együtt mindketten szüzek.(Ő 16 én 17) Nálunk 3 hónap után volt, hogy engedte, hogy simogassam a punciját 6. hónapban meg petting is volt:) De a szexre várunk még mert még kicsikém nem áll rá készenés én ezt tiszteletben tartom! Amúgy mielőtt megtörtént a simi előtte sokat beszélgettünk a témával kapcsolatban:) Ja és nem volt előre megbeszélve full randomba jött egy heves csók közben de örülök, hogy ennyire megbízik bennem!!

2013. szept. 1. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%

16 voltam, 2 és fél hónap után volt szex, petting kb 2 hét után. 4 évig voltunk együtt

21L

2013. szept. 1. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%
A második válaszoló comment-jében volt a kulcsgondolat: Beszélni kell róla! (y)
2013. szept. 1. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja h amikor még szűz voltam? 18 voltam, 3 hónap után.
2013. szept. 1. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
17 múltam az első barátomnál és egy hónap után lefeküdtem vele, nem volt korábban petting. kicsit elsiettem a dolgokat, már tudom :/
2013. szept. 1. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 laci911 ***** válasza:
17%
CSók az semmi ,Az lehet szinte bármikor csak élvezze ,elsőnek nyalni kell , hogy élvezze aztán neked kell viszonznia .Ha nem így tesz önző és dobd , akkor is dobd ha elhajt akor is , mert csak kihasznál érzelmileg .
2013. szept. 1. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó: az értelmi szinted nagyon lenn van. Attól, hogy te kinyalod, neki nem kötelessége viszonozni.


Kérdező: kb. két hét után - még szűz voltam, féltem (főleg attól, ha beindul, nem tud leállni :D), onnantól kezdve pedig minden találkozásnál több, és kb. egy-másfél hónap után lefeküdtünk.

2013. szept. 1. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Huha,én 1 év után feküdtem le vele..Bár manapság már ritka az a pasi szerintem aki ennyi ideig képes rá várni.Első csókkal nem vártunk ilyen sokáig :)
2013. szept. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
30%

Utolsó: Hát hogy büszke legyek-e vagy sem azt nem tudom, de szerintem igen, szóval: Büszkén vállalom, 2 éve vagyok együtt a barátnőmmel, és még mindketten szüzek vagyunk ;) Korra tekintettel.


Krdezőnek: Hát változó hogy ki mit enged meg. Általában ezt befolyásolja a korosztály is. A mi kapcsolatunkban elég furán alakult. Én 16/F ő 26/L. 2 éve vagyunk együtt. Másfél éve együtt élünk. Ami óta összeköltöztünk, azaz kb másfél éve, azóta együtt alszunk, közösen zuhanyzunk, de nincs szex. Itt igazából nem én várok rá, hanem ő vár rám. Lelkileg és testileg készek vagyunk rá már több mint másfél éve, de viszont (hiába hogy 14 év felett már lehetszexelni törvényesen) attól még kiskorú megrontása, liliomtiprás vádpontban bajba kerülhetne a párom.

2013. szept. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!