Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kapcsolatban vagytok, akkor milyen gyakran találkoztok az ellenkező nemű barátotokkal?

Figyelt kérdés

Mennyi időt töltötök együtt olyankor, mit csináltok?

Nem a haveri összejövetelekre gondolok, hanem amikor csak kettesben.


2013. aug. 29. 14:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha a barátnőm kettesben egy másik palival találkozgatna, ott lenne vége a kapcsolatnak. Én sem találkozgatok nőismerősökkel, hacsak nem üzleti ügy.


Ismerem ezeket a kis puppykat akiket a csajok, mint tartalék pasit, 'érzelmi szemetes zsákként' használnak, aztán egy gyengébb pillanatban becsusszan a farkuk is, hiszen ők mindig ott voltak amikor nehéz volt. Általában ezekre mondják, hogy "ő csak a barátom, nem kell idegeskedni".

2013. aug. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amikor csak akarok. Nem börtönben élek a párom mellett, simán elmegyek 1-1 haverral kv-zni, ahogy ő is 1-1 barátnővel. Mivel "haverról"van szó, semmi féltékenykedés nincs.
2013. aug. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Általában hetente egyszer találkozunk, akkor több napra. Van olyan, mikor nem megyünk sehova. Akkor filmet nézünk, kártyázunk. Van hogy ő elkezd pókerezni én addig olvasok, sorozatot nézek. Szóval attól, hogy egymással vagyunk, nem lógunk egymás nyakán. Kimegyünk sétálni, elmegyünk a boltba, csinálunk kaját. Szexelünk.
2013. aug. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elnézést, félreértettem a kérdést :D
2013. aug. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
amikor csak akarok.a.párom tudtával persze ragaszkodik hozzá h tudja én nem értem ez mire jó de ha kéri elmondom nincs takargatnivalom tényleg baratrol van az szó. egyem a szívét azt is megértette a drágám mikor az exemmwl találkoztam mert vele is jóban maradtam. persze ez nem gyakori. de haverokkal bármikor. elsőnek üzenem a.bizalom egy kapcsolat alappillére és amit te képviselsz hozzáállás eltúlzott féltékenység
2013. aug. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!