Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit tegyek? Többi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek? Többi lent.

Figyelt kérdés
Van egy lány, akit nemrég ismertem meg neten, sokat beszélgettünk, nagyon kedvesnek találtam és szépnek, ő is engem, és egyre inkább úgyérzem hogy beleszerettem(hasonlóan érez irántam)..a gond csak az hogy 209 km távolság van köztük (kb.), illetve hogy fél attól hogy találkoznánk, mivel lehet hogy utána nem, és ő nagyon rosszul érezné magát (teljesen megértem, együtt együtt jobb mint a neten/telefonon beszélgetni)..ebből még lehet valami később, vagy inkább felejtsem el?:( 15/f..

2013. szept. 2. 18:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért foglalkozol nem létező problémával? Hisz' még nem is találkoztatok, hogy az UTÁNA lévő érzésekkel foglalkozzatok. Most azért akarsz inkább poshadni és nem csinálni semmit, mert mi van, ha...?


Van vonat, neked még diákkedvezmény és találkozzatok. Akár félúton is. Cselekedj, ne problémákat kreálj. Ha meg ez csak kifogás, akkor nem is akarsz te annyira találkozni a lánnyal.

2013. szept. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ.

De nem én tartok attól hogy rosszul érezném magam, hanem ő. Én el tudom viselni, de ő állításai alapján nem:/

2013. szept. 2. 18:26
 3/4 anonim válasza:

15 évesen én is ilyen helyzetbe voltam, a párommal 250 km távolság volt köztünk... találkoztunk, nagyon nehéz volt elengedni, nagyon beleszerettünk egymásba.

sajnos a nagy távolság miatt csak 1 hónapba 1 szer, 2 szer találkoztunk 1 hétre, szüleim szigorúbbak voltak, engem nem engedtek hozzá, félúton sem találkozhattunk nem igazán vették komolyan az érzéseim és az a hiány amit akkor éreztem, azok az átsírt éjszakák nem kívánom senkinek sem... gyönyörű de egyben marha fájdalmas dolog.

ha képesek vagytok ezzel a fájdalommal 'szenvedni' akkor próbáljátok meg... de inkább gondoljátok át, fiatalok vagytok hogy ezt átéljétek /tapasztalat/

2 évet voltunk együtt, nagyon sok vita, szenvedés, és gyönyör volt ebbe a 2 évbe, és nagy szerelem, de a szakításunk oka végülis a pénzhiány volt, a tehetetlenség, és a távolság.....

nem azt mondom, hogy mondj le erröl a lányról, én csak aztmondom gondoljátok át, hogy megéri-e ez most, vagy visszatértek rá ha felnőttök, és nem függtök senkitől.

mert az ilyen kapcsolatban sajnos 80% szomorúság 20% boldogság..

Főleg iskola időben, nagyon nehéz kivitelezni a találkozásokat.

Szóval itt a fő kérdés, hogy próbálsz boldog lenni nélküle, vagy "szenvedsz" vele..

Akárhogy döntötök, én mindenben sok sikert kívánok. :)

2013. szept. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen válaszod, hát igen, pontosan ilyen amilyennek leírtad :(, és köszi.
2013. szept. 2. 19:18

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!