Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért tetszenek az idösebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tetszenek az idösebb férfiak?

Figyelt kérdés
Most is egy 35 éves férfivel vagyok együtt.Szerintetek ez rossz?Mert anyám ki van akadva rajtam. 20/l
2012. júl. 12. 21:04
 1/6 anonim ***** válasza:

rossz bizony

én csak 30 vagyok, kevésbé lesznek mérgesek :D

2012. júl. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 valaki a tömegből ***** válasza:
0%
Apakomplekszus?
2012. júl. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
csak a pénze meg a háza kell neki
2012. júl. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

enyhe geronofilia is lehet (google a barátod)

de ez még nem olyan komoly korkülönbség, hogy annak nevezzük.

Inkább csak az, hogy y húszas fiúk éretlenek, azt hiszik a pénz a minden, nem mindig mernek kezdeményezni, csak nyafogni.

Egy magabiztos érett férfi, aki mindig tudja mit akar, és mire képes ezerszer vonzóbb, mint bármelyik kordbeli.

2012. júl. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát én meg a másik véglet vagyok, csak fiúban. 22 évesen a 14-16 éves lányokhoz vonzódom.
2012. júl. 12. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 omba ***** válasza:
Anyád meg egyedül.... ?
2012. júl. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!