Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kapcsolatból barátság, barátsá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatból barátság, barátságból kapcsolat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Pár éve ismerkedtem meg egy lánnyal akivel összejöttünk, de elég gyerekesek voltunk még. Azóta benne bízok a legjobban, és elvileg én vagyok a legjobb barátja. Nem rég újra összejöttünk és nagyon jó volt, viszont nem akarjuk elrontani a barátságunk, szerintetek ez lehetséges?



2013. szept. 3. 14:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Arra gondolsz, hogyha esetleg szakítotok, akkor barátok maradhattok-e? Hát, több lehetőség van.

Tegyük fel, hogy úgy fogtok járni mint én az exbarátommal. Az elején jó haverok voltunk, járkáltunk át egymáshoz, fél év barátság után jöttünk össze. A kapcsolatunk alatt sokszor megbántott, csúnyán szakítottunk. Ebben és ilyen esetekben szinte lehetetlen a jó barátság megtartása.


De elképzelhető, hogy a kapcsolatotok alatt esetleg elhidegültök egymástól/kiábrándultok a másikból, és békésen, közös megegyezéssel véget vettek a párkapcsolatotoknak. Ilyen szelíd szakítás során megmaradhat a jó viszony, ha még mind a ketten pozitívan álltok egymáshoz.

2013. szept. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy én nagyon szeretem őt, de nem tudom, hogy ő mennyire engem.

És úgy érzem, hogy képes lenne szakítani velem, azért, hogy megmaradjon a barátságunk. Én tudom, hogy akkor is jóba lennénk, de nagyon fájna.

2013. szept. 3. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!