Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most ezt hogy reagáljam le?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ezt hogy reagáljam le? Normális ez?

Figyelt kérdés
Adott egy összeszokott társaság, 6éve egy banda. Az egyik tag megy hajóra dolgozni, ezért szerveztek egy búcsúbulit. A barátom is tagja a társaságnak, én táborban voltam, így ő egyedül ment. Páran sátrat is vittek, mert hogy kerti, sütögetős buli volt. Na most, nekem azt írta sms-ben, hogy egy haverjával aludt a sátorban, ami igaz is, de amikor eljött értem, és beszélgettünk, mondta hogy a legjobb barátnője is bekéredzkedett, mert fázott. Nem tudtam hova tenni a dolgot, végül mondtam, hogy hát ok, mert végülis őszinte volt. Nekem csak fiúhaverjaim vannak, ő nem féltékeny rájuk. Én meg eléggé féltékeny típus vagyok, és ezen agyalok tegnap óta. F27, L23. Nem az a kérdés, hogy volt-e szex köztük, mert biztos, hogy nem volt. Köszi a válaszokat!

2013. aug. 20. 00:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
És mi a probléma? Nincs probléma.
2013. aug. 20. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csak elgondolkodtam, hogy ezt a nőismerőseim már régen hisztirohammal "jutalmaznák", és rágják a fülemet, hogy hogy engedhetek meg ilyeneket a pasimnak, meg különben is miért megyünk külön....
2013. aug. 20. 00:18
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Vihar a biliben: LEVEL KISLÁNY
2013. aug. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát azért mentetek egyedül, mert te nem voltál otthon -.-

És neked is csak ellenkező nemű barátaid vannak, akkor?...

Egy csaj nem mehet be egy sátorba? :D Szerintem igen. Ha jó a kapcsolatotok, nem kell a hiszti.

2013. aug. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A barátnőid idióták, hogy ilyenekkel zsibbasztanak ahelyett, hogy megnyugtatnának, hogy nyugi semmi nem volt!

De tényleg...

Most azon kezdenél el hisztizni, hogy egy haverja bent aludt a sátrában??

2013. aug. 20. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, teljesen igazatok van... :)
2013. aug. 20. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!