Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Normális, ha képes vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha képes vagyok kiábrándulni egy fiúból/férfiból azért, mert nem ír helyesen vagy a vesszőket nem teszi ki a megfelelő helyre?

Figyelt kérdés
Nem tehetek róla, de idegesít és valami miatt azt szűröm le, hogy talán nem olyan értelmes.

2013. szept. 3. 20:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
19%
Nem.Ez nem normális.
2013. szept. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Normális,rájöttél,hogy nem vagytok egy szinten.
2013. szept. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

ha valamiből leszűröd, hogy nem értelmes, akkor normális


ha ilyen szőrszálhasogató hibák miatt, akkor nem az

2013. szept. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Szerintem hejtelen:)
2013. szept. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Az itteni kérdések színvonalából kiindulva már nem normális az ilyen hozzáállás.

Ma már az a menő, ha valaki ékezetek és vesszők nélkül ír, sok rövidítéssel, és csakis kiejtés szerint.

2013. szept. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Persze a normális is relatív :) költői volt a kérdés

és szomorú, hogy itt tartunk

2013. szept. 3. 20:30
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

No igen. Nálam is hasonló a helyzet. Nem érdekel a végzettsége vagy a foglalkozása de tudjon helyesen írni. Az elütések és az apróbb hibák kicsit sem zavarnak, de ha a hülyét többször képes leírni j-vel akkor kezdek kiborulni... XD

26F

2013. szept. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Sokmindent le lehet szűrni az írásból, többek között részben az intelligenciaszintet is. Soha sem válaszolnék és nem is válaszoltam például itt sem olyan üzenetekre, amik tele vannak helyesírási hibákkal. Azt sugallja, hogy az illető nem túl értelmes. Én meg igényes vagyok, ami az értelmi szintet illeti, sajnálom.
2013. szept. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

#7.

mondjuk azt nagy valószínűséggel direkt csinálja, de úgy még idegesítőbb :D

2013. szept. 3. 20:35
 10/21 A kérdező kommentje:

#8.

velem is ez a helyzet, pedig már vártam a lehurrogó kommenteket, hogy fennhordom az orrom és a többi, de örömmel tapasztalom, hogy elvétve azért vannak még itt értelmes emberek

2013. szept. 3. 20:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!