Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi erre a megfelelő reakció?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szabó Krisztike kérdése:

Mi erre a megfelelő reakció?

Figyelt kérdés

A minap a barátommal voltam a városban nézelődni.

Ma tartottunk haza felé és volt egy lány ,akin olyan forró rövid nadrág volt,hogy a fél feneke kilátszott belőle,erre a barátom meg úgy bámulta,hogy már szó szerint nekem volt kellemetlen.(megjegyezném előtte a ruha boltban mondta ,hogy ne vegyek semmiféle kihívó ruhát. Ha van rajtam valami csinos is,akkor szinte sose jegyezné meg,hogy de jól áll ez a ruha stb.


2013. júl. 18. 17:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Ő... Ott helyben kellett volna KOMMUNIKÁLNI.
2013. júl. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 D'a ***** válasza:
a barátom is ilyen..engem ne nézzenek meg más fiúk..de ő bámulja a szép/csinosan öltözött lányokat.. nemtudsz vele mit csinálni..vagy vágj vissza..nézd meg teis a helyes srácokat és beszéld le a jó ruhákról..
2013. júl. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
kérdezd meg tőle, hogy szívesen benne lenne e egy hármasban veled meg azzal a csajjal... és miután nyálcsorgatva vagy bambulva néz rád, esetleg visszakérdez, hogy "komolyan?" röhögj a képébe :D :D :D
2013. júl. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 zoliba' ***** válasza:
jajj de kis cukimuki édibébi butuska tinipuni lehetsz. A férfiak a nőket nézik,a nők a férfiakat. Normál esetben.
2013. júl. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kedves első nem is hagytam szó nélkül,de erre is meg volt az ügyes válasz"biztos az agyadba szökött a vér"(sajnos most épp piros napokban vagyok)
2013. júl. 18. 17:56
 6/7 anonim ***** válasza:
ezzel nem sok mindent lehet csinalni. amikor látom h jön egy nem eldobnivaló lány, akkor én előremegyek, h ne is lássam a reakcióját. de ő engem ezért kinevetett.. hát most akkor mit csinaljak?:D
2013. júl. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
szánalmas vagy:D(tinipuni-t író egyénnek) nem vagyok tini,egyébként meg ha valakivel sétálok elvárom,hogy ne bámuljon meg másokat,amit meg magában vagy a haverokkal csinál,az már a saját dolga.
2013. júl. 18. 17:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!