Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyi idő után ideális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után ideális összeköltözni? Vagy egyáltalán csak szóba hozni a témát?

Figyelt kérdés
Vajon igaz a mondás, miszerint "lakva ismerszik meg az ember"? Hogyan célszerű szóba hozni az egészet?

2013. szept. 4. 08:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
32%

Hát szerintem idővel,amíg komolyan el nem mélyül egy kapcsolat, mert egy klassz embert ez mindig menekülésre késztet, mert őgy érzi, hogy beakarják fogni.

Én legalábbis igy érezném.

2013. szept. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
32%
* mert egy klassz embert vagy egy olyan embert akit már becsaptak ilyen témában
2013. szept. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%

1-2 év után (nálam)

F

2013. szept. 4. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mikor már kiépült a bizalom és egész jól megismertétek egymást.
2013. szept. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
2-3 év az ideális mire eléggé megismered és el tudjátok dönteni be akartok e vágni az együttélésbe :)
2013. szept. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Amikor mindketten úgy érzitek. Ez pl. barátnőméknél 5 hét volt, nálunk 1 év.
2013. szept. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én pl. szinte azonnal összeköltöztem a párommal, neki volt egy lakása és "ottragadtam" nála. Abszolút nem bántuk meg, lakva ismertük meg egymást. :)
2013. szept. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Mi nem követtük a sémát azt hiszem olvasva a válaszokat.


1 hónap után már szóba jött, 6 hónapnál pedig megvalósítottuk, most éppen próbálgatjuk a dolgot, de eddig minden príma :)


Mondjuk úgymond különlegesebb helyzetben voltunk, mert távkapcsolat volt, egymástól 130 kilométer (3 óra busszal), minden hétvégén találkoztunk péntek-vasárnap között, mikor ki utazott de egy idő után kiborítóak voltak a hétköznapok, hogy nincs ott a másik, így mikor előállt egy új helyzet, hogy alapból költöznöm kellett az eddigi lakhelyemtől 240 kilométerre jött velem és összeköltöztünk.

2013. szept. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
én nem sietném el 5 éve vagyok együtt a pasimmal már össze akarunk csak mivel nincs munkám 1 fizuból nem jövünk ki .
2013. szept. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Igazából nekünk az anyagiakkal nincsenek problémák

..

2013. szept. 5. 15:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!