Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom még nem szeretne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom még nem szeretne összeköltözni, viszont én már igen. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ő 24 éves, én 22, 3 éve vagyunk együtt. Eddig tanultam, de már június óta dolgozom, és a szerződésem határozatlan, tehát nem kétséges, hogy továbbra is dolgozni fogok. Ő már 4 éve dolgozik, biztos az állása. Én egyedül élek egy 2 szobás lakásban, a város közepén, ahonnan a munkahelye 5 perc kocsival, tehát még ez sem lehet kifogás. Ő még otthon, a szüleivel. Az a kifogása, hogy ő még nem szeretne albérletet-rezsit fizetni, inkább azt a pénzt félreteszi. Jó, ebben van valami,viszont heti 7 napból 5öt itt tölt, így már beszáll a rezsibe is. Az együtt éléssel sem lenne semmi gond, elfogadjuk egymás szokásait, igazodunk a másikhoz, beszáll a házimunkába is, ami nagy szó a mai világban, sajnos. Szokták mondani, hogy lakva ismerszik meg az ember. Mi gyakorlatilag már együtt lakunk, csak valahogy mégsem akarja kimondani és felelősséget vállalni. Ő szeret hazamenni anyukához, aki megfőz neki, mos, vasal, megágyaz. (Amiket én is megteszek egyébként). Közölte, hogy ő MAJD HA egyszer ideköltözik, akkor is néha otthon fog aludni, haza fog járni. Oké, menjen haza, néha, töltsön ott egy-egy szombatot-vasárnapot, vagy hétköznap délutánt, ez nincs ellenemre, de utána mért kell ott aludni, mért nem lehetne hazajönni? Miért van ez? Hogyan tudnám megváltoztatni a gondolkodását? Volt egy időszak, mikor sokat veszekedtünk, de ez már rég elmúlt, nagyon jól meg vagyunk. Próbálok folyton a kedvére tenni, mikor itt van, elmondom neki, hogy ez nekem milyen jó stb., de valahogy eddig nem sikerült meggyőzni. Köszi előre is a válaszokat!
2013. aug. 24. 06:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tud meglenni az anyja nélkül úgyse ez nem egy önálló tipus, sose fog odaköltözni hozád ha mégis akor az első veszekedés után úgyis rohan haza anyucihoz.
2013. aug. 24. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ennyit érsz neki.. Jobb hiján veled van..

Lôd ki magad a marsra hátha utánad költözik..!

2013. aug. 24. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem tud onallosulni mert nem tudott erzelmileg levalni a szuleirol es ez csak is a szulok hibaja lehet. Em fog tudni meg elni a szulei nelkul. Nem tudja milyen az a onallonak kell lennie mert a szulei nem hagytak hogy kitapasztalja nehogy elveszitsek a draga kis fiacskajukat.
2013. aug. 24. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3.jót ír,ajánlom Csernus: A férfi c.könyvét.
2013. aug. 24. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!