Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » SEGÍTSÉG! Mert megőrűlök!?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SEGÍTSÉG! Mert megőrűlök!?

Figyelt kérdés

A volt barátnőm(vagyis inkább csak ismerősöm) miután találkozgattunk, és úgy "elvoltunk" (remélem értitek..), kiadtam neki a lelkem, és megnyíltam előtte (pedig elég zárkózó típusvagyok, és nemtudok könnyen nyílni csajok felé)..szóval miután kiadtam a lelkem, gondoltam lesz valami komolyabb is s szexem kívűl..mert nekem többre kellett volna, puszta szórakozásnál. Erre fogta és az egyik barátja által közölte hogy nemkellek neki, legyunk csak barátok..a szemembe nemmerte mondani!


Most meg elkezdődött a suli..ez még tavaly márciusban volt..azóta nemláttam...most pedig átjött a mi sulinkba, és nagyon idegesít hogy folyton kerüli a pillantásom...látom hpgy rámnéz, és amikor oda nézek hirtelen elkapja a fejét...de ezt megcsinálta 100x és qrva idegesítő...meg az ha meglát valahol, nemköszön és elkezd hírtelen beszélgetni azzal aki épp mellette van...Szándékosan kerűl..mintha szégyellne...én pedig nemfogok utána loholni mint valami Pincsi kutya....


A bibi az hogy ahányszor meglátom rohadtúl dühös leszek rá..és közben szomorú.... pedig már a csaj kinézete annyira nem jön be...de NEMTUDOM ELFELEJTENI! ÉS ROHADTÚL IRRITÁL EZ!!


Erről beszélni vele...sőt semmiről se akarok beszélni vele, mert tiszta cink ígyis az egész..a haverjaim szemében már ígyis ugy tűnt a kapcsolatunk, mintha én nyomulnék rá, és ő le se szart volna..pedig nem így volt...


Bocs ha kicsit összefüggéstelen volt...csak nemtudok mit csinálni..nemtudom mit érzek iránta..mert nem gyűlölöm, csak idegesít:((


Remélem valamit tudtok tanácsoni hogy mit tegyek..


17/F



2013. szept. 4. 14:25
 1/6 ZsazsiBazsi válasza:
Próbáld meg félre hívni és beszélgetni vele. Ha nem jön be csak húzd magadhoz és smárold le vagy csak ne törödj vele.
2013. szept. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

de már nem szeretem...de pont ezaz! nemis voltam igazán szerelmes belé addig ameddig nem lelkizhettem neki...utána pedig dobott...és nemakarom lesmárolni..csak elfelejteni..vagy nemfoglakozni vele...mert amikor meglátom, és érzem hogy szándékosan kerűl, szomorú leszek..de rohadtul..és dühös rá...

csak elakadom valahogy felejteni:(

2013. szept. 4. 14:34
 3/6 A kérdező kommentje:

ja és hozzátenném..életem első barátnője volt..vele vesztettem el...

És ő volt az első csaj akinek igazán magamat adtam, akinek feltártam a szîvem..

2013. szept. 4. 14:35
 4/6 anonim ***** válasza:
2013. szept. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

" az egyik barátja által közölte hogy nemkellek neki"

Na szép még ennyi gerincesség se szorult a kiscsajba, hogy személyesen közölje azt, ami CSAK KETTŐTÖKRE tartozna.

"ha meglát valahol, nemköszön"

Ez meg a másik: alapvető intelligencia sem szorult a bunkó fejébe.

Felejtsd el! Legjobb megoldás. Ha annyira tahó, hogy vissza köszönni sem képes miután ráköszöntél. A hátam közepére sem kellene egy ennyi ésszel megáldott tojó. :)

2013. szept. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

igazad van! mégpróbálom elfelejteni..csak nem könnyü ha mindennap látom..és közös helyre szoktunk járni a közös barátainkkal...

Csak idegesít a csaj

2013. szept. 4. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!