Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A fiúkat zavarja ha a barátnőj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúkat zavarja ha a barátnőjük magasabb nálunk?

Figyelt kérdés

Már jó pár hónapja van egy kapcsolatom, de félek hogy a barátomat zavarja hogy magasabb vagyok nála.Persze a kérdésre mindig azt mondja hogy nem, de félek hogy csak ekdvességből.

Ő olyan 163-165 centi körül van fiú létére, én meg 168-170 körül.Nem a külseje miatt szeretem, mert fantasztikus belsővel rendelkezik, és valahogy szeretem az alacsony fiúkat, de attól még félek hogy zavarja ez a testi különbség.Esetleg ha igen,tudtok adni valami ötletet, hogy tudnék elbeszélgetni vele komolyabban a dologról? Mielőtt kérdeznétek, idősebb nálam másfél évvel.

15/L



2013. szept. 6. 15:10
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
84%
Te a magas, én a pici, szemmagasságban a cici :D
2013. szept. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
23%
Nekem nem volt meg baratnom, de engem zavarna nagyon is
2013. szept. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Ha azt mondja, hogy nem zavarja, akkor hidd el neki, ne kételkedj abban amit mond. Vegyél fel lapos sarkú cipőt, Ő meg olyat, aminek van egy kis sarka. Ennyi. Nem Ti vagytok az egyetlenek, ha nyitott szemmel jársz az utcán, látni fogod. Nincs benne semmi gáz.
2013. szept. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
0%
Engem zavarnak a nálam magasabb nők. 173 cm magas vagyok, és néha látok olyan magas nőket, hogy a mellük a szemem magasságában van.
2013. szept. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
79%
Lényegtelen a magasság! 16/f
2013. szept. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 Christiano Ronaldo ***** válasza:
7%

Engem megőrítene, ha a barátnőm láthatóan magasabb lenne, szóval max olyan 4-5 centi amit még eltudok sikkasztani kosaras cipővel, meg hajzselével, de ennél többet sajnos nem tudok megengedni :DD


Viszont én nem vagyok alacsony szóval annyira nem kell hogy izgasson a dolog hálistennek :DD

2013. szept. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Huha,akkor én mit mondjak :D

Párom 186 cm körül van,én pedig olyan 155.Mikor még nem találkoztunk nagyon féltem,hogy zavarni fog,de mikor megláttam eszembe se jutott.Hozzászoktam :)


Ülj le vele,és kérdezd meg,hogy zavarja e.Vagy próbáld meg viccesen,és úgy kérdezz rá.Ha zavarja akkor szerintem amúgy is célozgatna rá.

2013. szept. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
26%
zavarna, nem tetszene, ha lenyomna, ha valami gixi van esetleg (velem szokott)
2013. szept. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
76%
Az én pasim 170 cm, én pedig 185, és semmi baja sincs ezzel!
2013. szept. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
68%
Engem ugyan nem zavarna, magasság alapján ítélni nagyon gáz. 20/F
2013. szept. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!