Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miután megismerek egy lányt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miután megismerek egy lányt, sosem tudom továbbvinni a kapcsolatunkat egy magasabb szintre, tehát hogy járjunk. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Az nem probléma, hogy megszólítsak egy lányt és beszélgessek vele, de nem tudom elérni hogy úgy gondoljanak rám, mint a fiúra, aki fel akarja szedni őket. Szerintem az lehet a gond, hogy nem igazán tudok flörtölni és ezért nem vesznek komolyan.
2013. aug. 17. 19:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Bókolj :)

(de ne vidd túlzásba!)

Nekem az mindig jól esik :)

2013. aug. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Megszólítod a lányt, beszélsz vele, gondolom mivel beszélgettek, akkor mégis tudsz valamilyen szinten flörtölni. Szóval gondolom úgy szoktad, hogy elkéred a számát? Mikor felhívod használhatnád azt a szót egy erős kezdésnek, hogy nem-e eljönne egy randira. Ebből egyértelműek lesznek a szándékaid szerintem.
2013. aug. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha te magad is tudod, hogy mi a probléma, akkor próbálj rajta változtatni. Gyakorold a flörtölést, vesztenivalód nincs, ha bénázol tanulsz a hibádból és a következő lánynál már ügyesebb leszel. Hány éves vagy?
2013. aug. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
53%
elso randizasi tipp : ne legyel ronda .
2013. aug. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok
2013. aug. 17. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!