Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak/fiúk! Szoktátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak/fiúk! Szoktátok alkalmazni a három napos szabályt?

Figyelt kérdés

Ha igen, akkor milyen gyakran és kinél? Mitől függően?


(három napos szabály jelentése, ha esetleg valaki nem tudná: a megismerkedés után csak 3 nappal keresitek, hívjátok/írtok a lánynak)



2013. szept. 6. 17:38
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Én nem. Ha tetszik, akkor teperni kell 3 perc után is.
2013. szept. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
és akkor az mit jelent ha láthatóan bejövök (jöttem) neki de mégsem keres ? hogy mire jó ez ....
2013. szept. 6. 17:43
 3/26 anonim ***** válasza:
nem..
2013. szept. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam, hogy mikor a csaj megadja a számát, megmondom, hogy pl: holnap este hívlak.
2013. szept. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
ez baromság.ha tetszik a lány akkor keresd.
2013. szept. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Akkor lehet mégsem jöttél be annyira. :/
2013. szept. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Tejóég!:D Én lány vagyok, ha engem 3 napig nem keresne a srác, biztos továbblépnék. De más típusú lányoknál lehet, h bejön.
2013. szept. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Sosem értettem, hogy mi értelme van a 3 napos szabálynak. Szerintem egy lányt akkor tudsz jobban megfogni, ha azonnal keresed, mert azzal azt bizonyítod, hogy TÉNYLEG érdekel.

Én úgy vagyok vele, hogy ha egy pasi nem keres, akkor nem is érdeklem igazán. Így én is teszek rá! :D


23/L

2013. szept. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Ez egy óvodás dolog, aki ezt csinálja az sem lehet valami túl okos. Minek várni 3 napig és játszani ezt a hülye játékot, ha már nagyon el akarom hívni a csajt, és fordítva?
2013. szept. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

igen, én sem értem mire jó de ezek szerint vannak még észlények akik alkalmazzák

amúgy nem érdekel, magát minősíti

2013. szept. 6. 17:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!