Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érdemes 28 napos ciklusnál...

Érdemes 28 napos ciklusnál ovu tesztet alkalmazni a sikerért, vagy elég a 10. naptól 2 naponta együtt lenni?

Figyelt kérdés
2010. dec. 31. 20:28
 1/2 anonim ***** válasza:

Most 11 hetes terhes vagyok. Az első hónapban nem trükköztünk, nem is maradtam terhes.

A második hónapban 2 naponta voltunk együtt abban az időben, amit az internetes ovulációs kalkulátor adott meg. Össze is jött a baba, hőmérőzés és ovuteszt nélkül.

Sok sikert kivánok és főleg egy egészséges babát!

2011. jan. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Probald ki ovuteszt nelkul, max kovetkezo honapban tesztelsz is.

Igazabol sok ido es penzraforditast nem igenyel a dolog. En vateras ovutesztet hasznaltam, 60 forint korul volt darabja, 10 darabot rendeltem.

Nem homeroztem, se semmi, csak a cuklusom 10. napjatol arra figyeltem, hogy 2tol ne igyak sokat es ne jarjak pisilni, 5kor pedig megcsinaltam a tesztet percek alatt.

En az elso honapban mar hasznaltam, elsosorban azert, mert elotte nem olyan sokkal szuletett az elso babank es nem volt meg teljesen meggyozo, pontos a ciklusom, vagyis nem biztam benne, hogy egyaltalan van peteeresem. Tudni akartam, ha nincs, nem akartam eselytelenul remenykedve probalkozni.

Vegulis volt es teherbe is estem abban a honapban. Mondjuk mi nem ketnaponta voltunk egyutt, hanem szinte minden nap, mert egyebkent is aktivak vagyunk.

2011. jan. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!