Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lenne értelme a folytatásnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne értelme a folytatásnak vagy nem?

Figyelt kérdés
van egy srác akivel 1,5 éve több mint fél évig jártam...azóta szakítottunk, most az én kezdeményezésemre újrakezdtük és az elmondása szerint azóta csak rám gondolt...(és megbízható forrásokból tudom hogy a szakítás után a legjobb fiú barátomra féltékenykedett ok nélkül)de mikor hívom nem veszi fel a telefont, ha írok neki csak röviden válaszol és találkozni sem nagyon akar hivatkozva a kevés szabadidejére mikor tudom hogy egész nap otthon ücsörög,maximum 25km távolságban lakunk szóval nem olyan messze ráadásul a tömegközlekedéssel is max 20 perc távolságra vagyunk...nem tudom mit tegyek mert nem ilyennek ismertem meg, anno egy figyelmes, udvarias srác volt és most külsőleg előnyére változott,de a mostani viselkedése miatt már nem nagyon érdekel ...szerintetek lenne még rá mód hogy folytassuk vagy már nincs értelme?

2013. szept. 8. 11:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha a hegy nem megy Mohamedhez ,Mohamed megy a hegyhez.

Az a legegyszerűbb ha te mész el hozzá és megkérdezed mi van vele,mit akar. Talán ha szemtől-szembe vagytok nem hazudik és elmondja mi van. De ha így se lép semmit nem érdemes folytatni a vele való kapcsolatot.

2013. szept. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!