Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi értelme van egy párkapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme van egy párkapcsolatnak?

Figyelt kérdés
Nem lecseszést várok, hogy még nem voltam szerelmes, stb. Csak egy kérdés. Mi értelme van egy párkapcsolatnak? Mi értelme van annak, hogy valakihez igazodnod kell, hogy nem lehetsz szabad, hogy valaki megpróbál megváltoztatni, vagy hogy valakihez kényszerből udvariasnak kell lenned, csak hogy ne bántsd meg. Miért? Mire jó ez? Semmiben sem hoz előnyt. Szerintetek?
2013. szept. 6. 17:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
71%

"Nem lecseszést várok"


Pedig megkapod, hidd el. :)

2013. szept. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Semmi nem kötelező. Az akinek valami nem tetszik, az lépjen, annak nem verik a feját, hogy márpedig párkapcsolatban kell élned.
2013. szept. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Christiano Ronaldo ***** válasza:
100%
Az emberek nem őrjítenek meg azzal hogy "miért nincs még barátnŐŐŐD?????". Amúgy én se tudom.
2013. szept. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ha bajban vagy, szomorúság ér, könnyebb átvészelni, ha van melletted egy társ, akit szeretsz, imádsz. Vele az elviselhetetlen is elviselhetőbb.
2013. szept. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Attól, hogy neked rossz tapasztalataid voltak, vagy rossz dolgokat láttál, attól még egy párkapcsolat nem azt jelenti, amit te itt leírtál.

Senkihez nem kell igazodni, senki nem akar megváltoztatni, senkihez nem kell kényszerből udvariasnak lenni.

Egy párkapcsolatnak pont az a lényege, hogy két ember szeretni egymást, jól érzik magukat együtt, jókat beszélgetnek, hülyéskednek, összebújnak, ölelkeznek, tudják, hogy valaki szereti őket, valakihez tartoznak és pont az a lényeg, hogy akivel együtt vagyok, akivel szeretjük egymást, az elfogad olyannak, amilyen vagyok, nem akar megváltoztatni, nem kell kényszerből udvariasnak lennem hozzá és nem kell hozzá igazodnom, mert megfelel nekem, ezért nekem is jó az, ami neki.

Számomra ez az értelme egy párkapcsolatnak.

2013. szept. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Csaj vagyok. Volt már barátom, de sokkal jobban vágytam rá az előtt, mielőtt kapcsolat lett volna belőle. Hamar vége is lett. Én nem tudom, és nem is akarom máshoz igazítani az életem, csak mert szeretem. Az úgyis elmúlik... Nincs értelme.
2013. szept. 6. 17:38
 7/17 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért lett hamar vége, mert nem is szeretted. Hidd el, ha igazán szeretsz valakit, az mennyei érzés.
2013. szept. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
67%
Nehogy megzabáld azt a sok rizsát amit itt össze fognak hordani. A legerősebb motiváció a szex. Ezt kár tagadni...
2013. szept. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
A szex jó. De ennyi :D Azon kívül nem is nagyon érdekel az egész. Minek? Úgyis megbántanak előbb vagy utóbb. Igaz szerelem csak a filmekben van.
2013. szept. 6. 17:45
 10/17 anonim ***** válasza:
64%
annyi előnye van h akkor szexelsz amikor akarsz
2013. szept. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!