Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van értelme a folytatásnak? A...

Van értelme a folytatásnak? A meddőség gyógyítása egy időn túl, már csak a gazdagoknak adatik meg?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Egy béka segge alatt vagyok. Nem sikerült a 4. lombikom sem. Már csak egy marad, amit támogat az OEP, onnantól már csak a gazdagok kiváltsága a meddőség gyógyítása. 800 ezer. Nem is értem, hogyan rakhat erre is ÁFA-t az állam. Nem tudom mit tegyek, miben gondolkozzam. Az ötödiket mindenképpen megcsinálom...és ha az se sikerül? Vegyek fel kölcsönt?

Bocsánat..ki kellett vhova írnom a bánatomat. Ti mit tennétek? (bár remélem nem kerültök hasonló helyzetbe)


2011. máj. 12. 10:08
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
Lehet hogy tapintatlan leszek: az örökbefogadás nem jöhet szóba?
2011. máj. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
27%
lehet, hogy tapintatlan leszek, de megis hany lombikot kene tamogatni? ha negy utan se jon ossze, akkor esetleg el kene gondolkozni mas lehetosegeken
2011. máj. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:

Szerintem is az örökbe fogadás a megoldás... Hidd el, ugyanúgy tudnád azt a Picit is szeretni, mintha a sajátod lenne.

De! Egyelőre még előtted áll egy lombik ami sikerülni fog!!!! Nagyon-nagyon szurkolok Neked!!!!! (pozitívan állj a dolgokhoz mindenképp)

2011. máj. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnallom es remelem, hogy az 5-dik fog nektek sikerulni. Borzaszto nehez lehet nektek ennyi csalodas utan. Ez rengeteg penz. :( Kitartast nektek.
2011. máj. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:

első válaszoló, de igen szóba került és el is fogok gondolkodni róla ha már tényleg aktuális lesz. ha már tényleg lemondtam a saját babáról.


második válaszoló. igen, esetleg. esetleg el lehetne. de van akinek 5.-re, 6.-ra, 12.-re sikerül. és az utódlás kérdése, a saját kisbabáért való harc nem az a kérdés egy nőben, hogy -mint a messziről jött ember, akinek ingyen van a probléma csak úgy odavesse a megoldást- rázza le magáról, hogy nem sikerült, mint kutya a vizet.

ez sajnos nekem -és hasonló cipőben járó nőtársaimnak- nem ilyen egyszerű.

2011. máj. 12. 10:32
 6/39 A kérdező kommentje:

3. 4. válaszolók, kedvesek vagytok, köszönöm a bátorító szavakat.:)

megpróbálok valami optimizmust addig összeseperni. bár jelenleg cserepekben van.

2011. máj. 12. 10:34
 7/39 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnállak és kitartást kívánok, valamint sok szerencsét az ötödikhez! Nem bántanám a második hozzászólót sem, hiszen valamilyen limitet szerintem is kalkulálni kell az egészségügyben...ami, mint tudjuk a béka segge alatt van..szóval én úgy érzem 5 próbálkozás támogatása nem rossz keret...természetesen ez téged nem vigasztal. Mindenkinek jó igazság nem létezik:)

Hajrá!

2011. máj. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
Egyetértek a limittel. Én azzal nem értek egyet, hogy erre áruforgalmi adót vessen ki az állam. 470ezer + ÁFA, plusz a gyógyszerek. Egy olyan egészségügyi eljárásban ahol nem a mellemet varratom fel, a számat tömetem ki...oda nem kéne ÁFA-t fizetni.
2011. máj. 12. 10:43
 9/39 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok.

Ezzel viszont tökéletesen egyetértek!

2011. máj. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:

Szerencsére nem vagyok otthon a lombik témában, csak, mint laikus kérdezek. Ilyen esetben mit mondanak, miért nem sikerül a 4. lombik (sem)? Nem lehet, hogy valami olyan oka van, amit lehet esetleg kezelni?Hogyan működik ez az egész: beültetnek, nem marad meg, vársz, újra beültetnek? Vagy próbálnak rájönni a miért nem marad meg kérdés válaszára?

A mit tennék-re én nem tudok neked hasznos választ adni, hiszen nekem van két gyermekem, nem tudom milyen az, amikor évek óta vársz egy csöppségre - egyelőre hiába. Téged a szíved hajt, engem az eszem. Érted, ugye?

2011. máj. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!