Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan utasítsam el ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan utasítsam el ha egy lány "randira hív"?

Figyelt kérdés
Erre szerintem leginkább lányok tudnak válaszolni, hogy nekik mi a nem bunkó, mi az amitől nem sértődnek meg, de fiúk tapasztalatait is szívesen fogadom.
2012. dec. 20. 16:38
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Vigyázz, ha bunkón teszed még jobban fogja akarni
2012. dec. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Patrik24 ***** válasza:
100%
Én azt mondtam azoknak a lányoknak akiktől nem akarok semmit, hogy szimpatikusak de semmi többet nem érzek. Nem hülyítek senkit hazugságokkal.
2012. dec. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Sakk matt.:) Ezt úgy nem tudod visszautasítani, hogy ne sértődjön meg.:S Ha azt mondod neki, hogy nem érsz rá, akkor elhív másnap megint és a végtelenségig nem húzhatod, halaszthatod el kell mondanod az igazat akkor is, ha ez fáj a lánynak. Az életben vannak csalódások, de tovább kell lépni.
2012. dec. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%
Esetleg mondd azt neki, hogy már van valakid. Talán ez a legjobb megoldás. 25/f
2012. dec. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%
Én nem szeretem senki szemébe mondani, hogy ha nem jön be, mert szerintem az sokkal bántóbb, mint egy kis füllentés, úgyhogy azt szoktam mondani, hogy most alakul mással vagy azt, hogy nagyon tetszik más, így most nem tudom elképzelni, hogy randizzak vele, mert nem lenne fair. Általában ezt fel szokták fogni különösebb sértődés nélkül.
2012. dec. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Csak kedvesen, de ne hazudj! Mondd hogy bocs de nem szeretnék veled randizni. ennyi. nem bunkó de az igazság.
2012. dec. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!