Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan utasítsam el anélkül,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan utasítsam el anélkül, hogy meg ne bántsam és a barátsága megmaradjon?

Figyelt kérdés

Elkezdtem beszélgetni egy sráccal. Nagyon jókat beszélgetünk,megértjük egymást,jól elvagyunk. Csakhogy ő időközben belém szeretett...és ezt el is mondtam. Viszont nekem mint fiú nem tetszik, fiatal is hozzám,pedig én sem vagyok öreg (20-as éveim elején járok) nagyon messze is lakik, és én amúgy is másban vagyok szerelmes és ezt tudja is. Viszont megbántani,fájdalmat okozni nem akarok neki,mert rosszul is esne neki és tudom,hogy ha én is elutasítom azt már nem bírná ki. Nagyon rendes,aranyos srác de nem vonzódom hozzá. És ha nemet mondok neki félek,hogy elveszítem a barátságát és vmi bolondságot csinál. Így is próbálom valahogy helyre rázni,mikor olyanokat mond,amit nem kellene.

Mi tegyek?



2013. szept. 8. 12:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

"Ha én csak szexet akarnék, és könnyen kaphatnék, nem kínlódnék egy távkapcsolattal"


De ha nem kaphatnál könnyen akkor kínlódnál akár egy távkapcsolattal is.

Épp mint a témában szereplő srác.


Most halál komolyan azt hiszed hogy pletyizni akar veled arról hogy ma voltál fordrásznál? Hogy őt ez valóban érdekli?

Ha ott állok melletted mikor kijössz a fordrásztól akkor sem veszem észre hogy fordrásznál voltál. Egész addig nenm veszem észre mig meg nem kérdezed, hogy: Na, milyen a hajam? Akkor azt mondom tök jó, miközben sejtelmem sincs hol kéne látni bármiféle változást.


Most ott állok melletted és nem érdekel, szerinted 200km-re tőled ez mennyire érdekel? Ha csak nem villan fel az agyamban a szex lehetősége.

2013. szept. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Akkor még mindig elmehetne kvázni. Vagy kínlódhatna valaki közelebb élővel, aki nem mutatta ki már az elején, hogy semmi szexuálisat nem akar tőle.
2013. szept. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Aztán azt miből gondolod, hogy nem tart több vasat a tűzben?
2013. szept. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Akkor még kevésbé lenne célszerű tartani a kapcsolatot a kérdezővel.
2013. szept. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
r3d4me: attól,mert neked állandóan szexen jár az agyad még nem biztos,hogy másnak is.
2013. szept. 9. 21:19
 16/18 anonim ***** válasza:

Biztos hogy mindenkinek a szexen jár az agya, el foglak keseríteni, még neked is. Mindenkinek.

Ez határozza meg az életünket, ez a fő mozgatorúgónk, még azt is a szexualitásod határozza meg hogy milyen színű autót várásolsz.

2013. szept. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Nekem bajosan!

Még ilyet nem hallottam! Ha egy fekete autót veszek az mit jelent?

2013. szept. 10. 11:48
 18/18 anonim ***** válasza:
Én ha akarok is szexelni, nem mindenkivel, van egy esetem. Az is könnyen előfordulhat, hogy valakihez nem vonzódom, de a társaságát élvezem.
2013. szept. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!