Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Érdemes reménykedni vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes reménykedni vagy csak áltatom magam?

Figyelt kérdés
Volt egy férfi, akiért egyszerűen bolondultam és egyszer csak csoda tortént: randizni hivott. Remekul mukodott a kemia :) Nehany honapja mar egyutt voltunk, mikor nevetve mondogatni kezdte, hogy az exe szanalmas modon ujra teper nala, mert a csaj szingli lett es rajott hogy megis az en parom az igazi szamara. Mark azt mondta, nincs mitol tartanom.... ehhez kepest mar ujra egy part alkotnak. Mi azota, fel eve nem is lattuk egymast. Nevetseges azt gondolni hogy ha telen meglat mondjuk a kedvenc szorakozohelyen, ujra lehet valami? Akar egy kaland is? Meg mindig odavagyok erte, keptelen vagyok lezarni es neha errol almodozom. Hogy ki tudja, mit hoz a jovo.....

2013. szept. 10. 19:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
drukkolok neked:)
2013. szept. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Christiano Ronaldo ***** válasza:
100%

Nem semmi lehet a Márk XD

Amúgy meg persze, reménykedni mindig lehet, nem kell megszüntetned vele a kapcsolatot amit tartasz, de olyan soha ne legyél mint az ex-barátnő aki szánalmasan teper :DD Meg nézz körbe, hátha van más, akivel járni tudnál, nem kell beszűkülni, főleg olyan férfiért nem, aki kapcsolatban él... :D

2013. szept. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%

Reménykedni mindig érdemes. Szorítok neked.

Ha az exével összejött újra az szerintem nem lesz hosszútávú..

2013. szept. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
en is drukkolok, az elozo valaszoloval pedig abszolut egyetertek: ha az exevel ujra osszeszurtek a levet, annak nem feltetlen lesz jo vege.... es akkor telen csak egy ejszakat szeretnel tole a regi idok emlekere vagy?
2013. szept. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, én ezt nem is értem. Együtt voltatok pár hónapig, aztán dobott téged, és azóta az ex-ével van?

Elég nagy kujon a csávó, de ha simán otthagyott az ex-ért akkor köztetek az ő oldaláról legalábbis egész biztos nem volt valami nagy a szerelem. Inkább csak egy kényelmi pozíciót tölthettél be nála, és nem akarlak lehangolni, de ez nagyon kevés a reményhez. Vagyis azt épp lehet, de szerintem annak semmi esélye hogy az életét veled akarja leélni.

Véleményem szerint jobban járnál ha keresnél mást :/. Bár ha simán összejött a volt csajával amíg veled volt, akkor az sem kizárt hogy veled összejön újra, annak dacára hogy van csaja, de az ilyennel hosszútávon aligha lehet tervezni, szerintem egyszer már összetörte a szíved, nem hinném hogy még egyszer arra van szükséged.

2013. szept. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Kiszórakozta magát veled. Én is voltam a te helyzetedben, és azt mondom, örülj neki, hogy megszabadultál ettől a tahótól!


Undorító és aljas az, aki úgy viselkedik, mint a pasi; mindegy, milyen nemű!

2013. szept. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Koszonom a biztato valaszokat :) Utolso: igen, ez sajnos nyilvanvalo hogy az exet jobban szerette nalam, evekig egyutt voltak es sokminden osszekototte oket, csak aztan kiderult hogy a no csalja. En ezzel nyugtattam magam, hogy ezekutan tenyleg nem kell aggodnom, ki fogadna vissza egy tobbszorosen hutlen baratnot? Hat O. Sajnos a kulseje es a humora meg mindig annyira vonz, hogy remenykedem meg egy kozosen eltoltott esteben, ha a sirig tarto szerelem mar kizart is.
2013. szept. 10. 20:10
 8/13 A kérdező kommentje:
20:07es, koszonom az oszinte szavakat. akkor szerinted zarjam le orokre inkabb?
2013. szept. 10. 20:12
 9/13 anonim ***** válasza:
Küldj neki most azonnal egy SMS-t, hogy bármikor szétdobnád neki a lábad, csak füttyentenie kellene. Aztán ülj le a tükör elé, nézz a saját szemedbe, és gondolkodj el azon, hogy érdemes-e tovább áltatnod magad.
2013. szept. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Igen, a magad érdekében hanyagold a pasit.


Ő megváltozni sosem fog, és emberszámba sem fog venni, mert egy paraszt. A barátnőjét se, és ilyen előélettel én bizony kétségbe vonom, hogy igaz-e egyáltalán, amit mondott (hogy a barátnője csalta meg őt).

2013. szept. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!