Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire érdemes reménykedni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire érdemes reménykedni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Húszas éveiben járó nő vagyok.A barátom pár hete elkezdett furcsán viselkedni,elhidegült tőlem,és bármit csináltam,a helyzet nem javult.Ha bújtam,szemmel láthatóan terhére volt,ha távolságot tartottam,nem érdekelte.Sejtettem,hogy baj van,és pár napja eléggé kibuktam,addig nem hagytam békén,míg ki nem bökte,mi a baj (mivel magától soha semmit sem hajlandó elárulni).Elmondta,hogy egy ideje úgy érzi,kiszeretett belőlem,úgymond megutált,ugyanakkor kapcsolatunk ideje alatt érezte úgy,hogy szerelmes belém.Azt is mondta,hogy tulajdonképpen néha azt érzi,fogalma sincs,mit érez,maga sem tudja,összezavarodott,mindenesetre semmi sem olyan már,mint régebben.Mindezt azért furcsállom,mert mindössze négy hónapos a kapcsolat,és elmondása alapján két hónapba telt,míg úgy érezte,szerelmes.Karácsonykor még azt mondta,szeret,és semmi baj nem volt.Most meg megkaptam,hogy hetek óta ezt érezte,csak nem merte elmondani.Szilveszterkor meg ténylegesen rájött,hogy nem szeret már.Nos,szerintem hazudott,mikor azt mondta,szeretett,csak kiszeretett belőlem,szerintem soha nem is volt szerelmes,ilyen nincs,hogy valakiből ilyen rövid idő alatt kiszeretek.Vagy akkor hazudott,mikor azt mondta,nem szeret,eddig nem így viselkedett,talán csak szabadulni vágyna,mert a szabadság fontosabb számára.Tudni illik ugyanis,hogy a szabadságvágy és az alkohol miatt voltunk nem is kicsi vitáink.Az Ő szemében pedig az én hibám az,hogy ragaszkodó vagyok,azt mondta rám,anyáskodom felette,illetve féltékeny vagyok,hisztis.

Mindezek után én ma kiadtam az útját,hiszen bevallotta,hogy nem szerelmes,így meg értelme nincs.Azt mondta erre,hogy pedig Ő nem akar szakítani,és ha meggondolom magam,keressem.Meg hogy Ő nem is azt mondta,nem szerelmes,csak azt,nem tudja,mit érez.Én mondtam neki,gondolkodjon,s majd akkor jelentkezzen,ha majd tudja,hogy szerelmes,ha pedig nem,akkor hagyjon.Pedig beleszakad a szívem,mert nagyon szeretem,tiszta szívemből szerelmes vagyok.A szívem mélyén még reménykedem,hogy átgondolja,és felhív.Vajon van még értelme reménykednem,vagy halott ügy?



2013. jan. 6. 11:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez már nem fog jelentkezni max ha már nagyon szexhiánya lesz!
2013. jan. 6. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Most jön az a fázis, hogy megpróbál keresni egy tőled jobb csajt, de ha nem jön össze, akkor 1-2 hónap múlva jelentkezni fog. Ha nincs ló, jó a szamár is...
2013. jan. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azt jól tetted, hogy kiadtad az útját. Én a helyedben már nem foglalkoznék vele.
2013. jan. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!