Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes reménykedni? Vagy így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes reménykedni? Vagy így is működhet a dolog?

Figyelt kérdés
Barátommal 1 hónapja vagyunk együtt, de 3 éve kavargatunk, mostanában elég bunkón viselkedett, de utólag kiderült hogy nem csak velem hanem mindenkivel,(elég sok problémája van) tegnap leültem beszélni vele, hogy most mi a baj? Nagy nehezen kiszedtem belőle, hogy nem szerelmes belém, úgy érzi hogy nem igazán ismer, de jól érzi velem magát, döntsek én hogy mi legyen velünk, mert nem akarja hogy azt érezzem hogy szivat. Azt is mondta hogy nem velem van baj, hanem vele. Én azt mondtam neki hogy maradjunk együtt és majd alakulhat még a dolog. Én nagyon belezúgtam a srácba, komolyan gondolom vele ezt a kapcsolatot, de így kicsit furcsán érzem magam, hogy ő nem érez ugyanúgy ahogy én. 1 héten 2szer találkozunk(hétvégén) Ha sűrűbben találkoznánk, több időt töltenénk együtt akkor szerintetek még kialakulhat benne ez az érzés? Vagy nagy probléma ha nem lesz szerelmes? Abban biztos vagyok hogy nem fog csajozni, hűséges típus, meg a problémái jobban lekötik mint a ,,csaj-téma". Szerintetek?
2011. júl. 11. 01:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát... akkor sosem leszel számára az első,mert mindig lesz valami fontosabb,pláne,hogy nem szeret igazán... Ha így képes vagy vele lenni,hogy tudod, hogy igazából nem szerelmes, akkor várhatsz arra,hogy a.) belédszeret, b.) nem szeret beléd,és csak egy illúziót kergetsz,aztán majd csalódsz...
2011. júl. 11. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Bocsi azt elfelejtettem leírni, hogy este ott aludtam nála, és reggel meg olyan volt mint akit kicseréltek, ölelgetett,puszilgatott... ezzel mondjuk kicsit elbizonytalanított, teljesen más volt, mint este, amúgy is szokott ilyeneket csinálni, de nem tudom elmondani hogy milyen volt, de sokkal másabb.. (jó értelemben)

Amúgy az nekem nem baj, ha nem én vagyok neki az első, meg is tudom érteni, tényleg elég gázos helyzetben van

2011. júl. 11. 02:10
 3/8 anonim ***** válasza:
Mert reggel kanos az ember.
2011. júl. 11. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
egyáltalán nem próbálkozott semmivel sem, nem hiszem hogy kanos lett volna :DD Nem nagyon érdekli őt a szex, legalábbis nála nem az az első
2011. júl. 11. 02:18
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem is arról beszéltem, de egyértelműen mikor dúlnak benne a hormonok akkor hajlandó az ilyen dolgokra, amit ti nők alapjáraton normálisnak véltek. Én is ilyen vagyok.
2011. júl. 11. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
értem, hát akkor nem élem bele magam, kedden találkozunk ha minden igaz. Remélem olyan lesz, mint reggel, ha nem akkor neked volt igazad, nem tudom... :S
2011. júl. 11. 02:30
 7/8 anonim válasza:
Mivel azt írtad, problémái vannak, amik elég gázosak, megviselik, és lekötik őt, (bár nem tudom milyen jellegűek ezek a gondok)biztosan szüksége van egy olyan emberre, aki mellette áll, és akire számíthat, akinek a társaságában elfelejtkezhet ezekről. Ha szereted őt, akkor támogasd, amiben csak tudod. Azért írom ezt, mert a szavaidból úgy veszem ki, hogy nagyon fontos neked ez a kapcsolat. Lehet, ha megoldódnak a dolgai, többet tud foglalkozni majd veled, és rájön arra, hogy te végig vele voltál, és kitartottál, annak ellenére, hogy tudtad, nem szeret. Ameddig jól érzed magad vele, találkozgassatok, és élvezzétek az együtt töltött időt, viszont szerintem ne javasold, hogy legyetek együtt többet,(ha úgy akarja, majd jelzi) mert nem ezen múlik. Nem szabad, hogy azt érezze, hogy rá akarsz akaszkodni. Sok sikert kívánok!!!!!
2011. júl. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, én is erre gondoltam, amúgy családban vannak gondok, 21 éves, egyedül lakott amíg apja oda nem költöztette a 16 éves hugát,(pár hete volt ez) egyúttal rajta van a felelősség, neki kell úgymond ,,felnevelnie" ez eléggé megviseli, meg a lány sem egy könnyű eset, amúgy is a legrosszabb korban van. Anyukájuk meghalt még régebben, apja meg nem igazán kíváncsi rájuk, úgyhogy van gond bőven. Szeretem és ha tudok akkor segítek neki akármiben, abban bízok hogy majd megszokja hogy ott van huga, és nem lesz ennyire kikészülve, akkor talán rám is lesz több ideje. Köszi a választ :)
2011. júl. 12. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!