Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit lehet ebben a nehéz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet ebben a nehéz helyzetben? Fontos!

Figyelt kérdés

Az történt, hogy egyik barátnőm lehet terhes de lehet nem a barátjától. :-O Gondok voltak, barátnőm más pasikkal is találkozott amikről pasija nem tudott, de nemrég egymásra találtak. A pasija nem tudja hogy mástól is lehet. Nem tudja mit tegyen, csak születés után lehetne megtudni kitől van, ha kiderül nem mástól abból balhé lehet a család körében is. Arra gondolt ha megtörtént a baj nem tartja meg, hisz eltartani se tudná.

Nagy lelki teher lehet egy abortusz, tudom másoktól akik megtették hogy cipelték egész életükben a terhet, úgy érezték megöltek egy ártatlan életet. Az is para nem okoz vajon meddőséget megszakítás?

Szerintetek ha kiderül terhes, megtartsa vagy sem? (Ő 25 barátja 27).



2013. szept. 11. 09:49
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
Rosszul írtam, abból lehet balhé ha kiderül mástól van a gyerek.
2013. szept. 11. 09:51
 2/32 anonim ***** válasza:
70%
Én elvetetném.
2013. szept. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
91%
mért nem mondja el a pasijának? hisz egymásra találtak nem? egy kapcsolat lényege az őszinteség és a bizalom. lol. szegény gyereknek jobb ha nem születik meg, én is elvetetném. gondolj bele ilyen hülye anyja lenne szegénynek.
2013. szept. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%

Ez kizárólag az ő felelőssége és döntése! Meddő valószínűleg nem lesz, pszichológushoz tud járni.


A férfiaktól hpv és egyéb fertőzést is kaphatott, ami nála rejtett. Védekezni sem volt megfelelően képes, mi lehet még benne? Az ritkán már egyszerűbb orvosi vizsgálatokból (vércsoport) kiderülhet ha nem ő az apa. Egy értelmesebb férfi már a kórházban rájöhet ilyenkor arra nem ő az apa.

2013. szept. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Nem meri elmondani, bizalom ide vagy oda, megcsalta más pasikkal amiről barátja nem tud. Most békültek csak ki, gondolom nem akarja újra elveszíteni, főleg hogy lehet várandós és számítana segítségére.
2013. szept. 11. 10:09
 6/32 anonim ***** válasza:
Most mi a kérdés? Mert tulajdonképpen úgy beszélgetünk itt, hogy nem is biztos, hogy terhes!
2013. szept. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
nem ide vagy oda, hanem oda.
2013. szept. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:

Igazad van, tényleg az ő döntése és felelőssége, de nem tudja mit tegyen ha biztos benne hogy terhes.

Én se tudnám helyében mit tennék, nem lennék helyében.

Azt én is mondtam neki hogy simán elkaphatott nemi betegséget és teljes kivizsgálás szükséges. Általában védekezett, de előfordult hogy úgy berúgott hogy se ő se az akkori partnere nem vigyázott. Abban biztos vagyok ha megszületik abból lehet tudni nem a barátjától van mert tök más típusú pasikkal kezdett mint a pasija.

2013. szept. 11. 10:13
 9/32 A kérdező kommentje:

De megvan rá az esély, valószínűség, mert késik neki a havija és a teszt is pozitív lett, érzékel tüneteket.

Már csak dokihoz kell mennie, ha az is pozitív lesz akkor nem lesz kétség.

2013. szept. 11. 10:15
 10/32 anonim ***** válasza:
85%

"Nagy lelki teher lehet egy abortusz"

Ha félre dugni volt lelke akkor azt is viselje el!

2013. szept. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!