Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy tovább kéne lépnem, de nagyon nehéz. Valaki volt már ilyen helyzetben? Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Tavaly nyáron megismerkedtem egy fiúval,történtek dolgok,majdnem összejöttünk.nyár végén lezárta a dolgot,azóta sokszor keresett,még két hónapja is,úgy hogy barátnője van.Az a lényeg,hogy én még sosem éreztem hasonlót senki mellett.Elég ha a szemébe nézek,ha mosolyog,van benne valami más ami nekem kell,ami engem boldoggá tesz..vagyis már csak tenne.Már lassan egy éve örlődök,miközben ő éli az életét. Hiába mondja hogy nem tud elfelejteni, nem úgy tűnik, mint aki velem akarna lenni,mert nem lenne akadálya.. Most egy haverja akar velem összejönni,alakulgat a dolog,ismerkedünk,adok neki egy esélyt,hátha,csak félek. Belevágjak ?
2013. máj. 13. 23:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Te mindenkinek kézen keresztül adod magad?
2013. máj. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Jah, igaza van az első hozzászólónak. NE!


Inkább beszélj az első sráccal. Ne állítsd azért egyből válaszút elé, de mondd el neki, hogy te őt szereted és nem szeretnél mást, de ha nem téged választ akkor tovább kell lépned és úgy később bármi is történne az már hitelét veszti. Nem nézhetsz vissza. Még azóta nem voltál senkivel, ő az akit szeretnél. Ha elb.szod, örökre elsztad...

2013. máj. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is összejöttem az exem haverjával semmi rossz nincs ebben! Ha ő az aki kell akkor miért ne? Ne foglakozz mások véleményével. A baráti körben is megférsz együtt az exeddel legalábbis mi jóban vagyunk a mai napig nincs harag senki részéről de ha úgy érzed hogy zavarna az exed jelenléte akkor nem kell vele menni abba a társaságba.
2013. máj. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha összejössz a haverjával azzal még távolabb kerülsz tőle. De ha szerinted semmi esélyed akkor lépd meg, ne várj rá örökké miközben ő jól el van mással. Ha kell a haverja nyugodtan ismerkedjetek abban rossz nincs. Jogod van élni az életed.

Lehet, hogy pont a haverja oldalán látva döbben majd rá, hogy elszalasztott. De akkor már késő lesz. Én azt mondom jobb is igy. Mindennek oka van. Nem várhatsz rá örökre. Velem is ezt csinálta az exem hosszu időn keresztül arra várt, hogy küzdjek érte de amit nyújtottam az kevés volt végül én nem birtam tovább az őrlődést és lezártuk végleg. Ő szakitott egy szava sem lehet. Azóta rám is rámkattant pár haverja viszont nekem nem jönnek be ugyhogy nem lesz semmi de nem az ex miatt. Még örülnék is ha a haverja mellöl a képébe vigyoroghatnék :D Látná mit veszitett ;) Én igazán szerettem és még egy ilyet az életbe nem talál de már késő.

2013. máj. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mi az,hogy mindenkinek,és mi az hogy kézen keresztül..? Nem adom oda magam,ismerkedek,az meg hogy a haverjával lehet hogy kicsit fura,viszont nem direkt csinálom,és köze sincs hozzá. több mint 9 hónapja nem történt köztünk semmi,az hogy ő szerette volna még a barátnője mellett is az nem az én saram.Azóta,hogy ő felszívódott mellettem nem volt senki,se barátom,se semmi más kapcsolat. Szerintem ideje lenne tovább lépni,úgy tűnik rá várhatnék életem végéig is,még ha érez is valamit sem fog kilépni a kapcsolatából miattam. Nem mondtam hogy össze is jövök a haverjával,csak ismerkedünk,aztán ha úgy látjuk van értelme akkor.
2013. máj. 14. 14:45
 6/7 A kérdező kommentje:
ja és nem is az exem, arra nem volt képes,hogy eldöntse mit is akar,aztán mikor megkapott,felszívódott.úgyh sztem nincs mit vesztenem..
2013. máj. 14. 14:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha ennyire biztos vagy akkor meg minek kérdezed :P
2013. máj. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!