Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nehéz helyzetben érzem magamat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehéz helyzetben érzem magamat mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy férfi akivel nem rég ismerkedtem meg csak beszélő viszonyban vagyunk, de napi szinten gépen keresztül. Nagyon szimpatikus, intelligens, és család centrikus! Csak mivel családja van ezért van egy kis lelki ismeret furdalásom is,mert mi van ha tegyük fel miattam szét mennének, én ezt próbálom egyébként kerülni.Még annyi van benne,hogy van köztünk egy kis kor különbség is,de ez engem nem zavar,de ti az én helyzetembe,hogy kezelnétek ezt a beszélgetést?
2013. febr. 9. 10:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Sürgősen véget vetnék neki. Ha tényleg olyan, ahogy írod, csak szenvedni fogtok. De valószínűbb, hogy hülyít. Családcentrikus, hm?
2013. febr. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem jó egy családba bekavarni! Neked lesz egész életedben lelkiismeretfurdalásod:/
2013. febr. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Lehet így van ahogy írjátok,de én azért hiszek a sorsban.

,,A sors attól sors,hogy nem magunk választjuk,mégis meg kell állnunk a helyünket bármit is hoznak a napok,,

Colin J.Fayard

2013. febr. 9. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!