Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ilyenkor mit tegyek? Főként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit tegyek? Főként lányok véleményét várnám

Figyelt kérdés
Szóval a lényeg,hogy van egy lány aki nagyon is bejön,de kezdetben baráti kapcsolatot tartottunk fent,amibe én is belegyeztem(ezt ritkán teszem ilyen helyzetben),viszont azt,mondta,hogy azért legyünk csak barátok,mert nem akar most kapcsolatot,mert a fiúk átverik meg stb... átlagos duma ... hozzá tette,hogy nem azért mert nem jövök be neki.Mégis most tudtam,meg,hogy 3 napja összejött egy fiúval.Nem tudom,hogy most haragudnom kéne e-rá,mert a kapcsolata miatt nem haragudhatok,hiszen megegyeztünk egy baráti kapcsolatban,de viszont idegesít nagyon is hogy nem volt őszinte.Ilyenkor mit tegyek?Ha barátilag mellette maradok akkor talán előrébb jutok nála?Vagy ilyenkor mit kéne,hogy csináljak?Lányokat kérdezném,mert ők tudják megélni a helyzetet,és segíteni,hogy ilyenkor milyen reakciót várnak el.

2013. szept. 12. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Kérdőre vonnám. De csak barátságosan.
2013. szept. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Barátzóna?
2013. szept. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nyeld le a békát, és szakítsd meg vele a kapcsolatot. Hiába maradsz mellette, ha már egyszer ott voltál, és mással jött össze, akkor igazi vonzalomból/érzelemből soha nem fog összejönni veled. Ezt nőként írom. Kérdőre vonhatod, de hidd el, te fogsz belőle sz.rul kijönni. Egyszerűen nem akarta kereken kimondani, hogy nem akar tőled semmit.
2013. szept. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 JohniDaren ***** válasza:
Nem akarlak elszomorítani, de egyáltalán nem jössz be a csajnak. Valószínüleg csak azért csinálja mert élvezi a figyelmed meg azt hogy tetszel neki, a lányok ilyenek, én tudom, én is az vagyok.
2013. szept. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
igaza van mindenkinek, de az is lehet h őszinte volt, csak vhogyan közben beleszeretett másba, de sztem attól még téged nem felejtett el. lehet h ha tudsz várni akkor még lesz nála esélyed, mert tetszeni fog neki h érdekled és vársz rá :) mindenesetre sok sikert L
2013. szept. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hagyd békén. Nem jössz be neki, de nem akarta kimondani és kész.
2014. júl. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!