Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha a barátnőm azt mondja,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőm azt mondja, hogy nem akar sexelni mert fáradt, ilyenkor hagyjam vagy próbálkozzak?

Figyelt kérdés

Nem vagyok túl profi a sex terén, és kicsit félénk is vagyok.


A barátnőm eleve csak sötétbe hajlandó sexelni.


Ha azt mondja amikor hozzányúlok hogy nincs kedve most....


ilyenkor hagyjam és aludjunk ? vagy próbálkozzak felizgatni ?....



Múltkor hagytam és most olyan érzésem van mintha ő nem az akarta volna hogy hagyjam .... de zavarni se akartam a pihenésbe mert már késő volt hajnali 2 fele.



2013. szept. 3. 12:16
 1/6 anonim ***** válasza:
54%

Próbálkozz be rámenősebben, mondj izgató dolgokat a fülébe.

A nők szeretik kelletni magukat!

Jah meg lássa rajtad, h kívánod, vesd rá magad ilyenek.

Ha ezek után is ellenkezik valszeg tényleg fáradt(vagy félrequr)

2013. szept. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy nem szereti ha rámászok, pl szoktam maszírozni.... a hátát és olyankor hozzábújok hátulról, puszilgatom, stb hozzáér a fenekéhez a dolog.. stb


és ilyenkor azt mondja fúúj tudod hogy utálom ha hátulról támadsz

2013. szept. 3. 12:19
 3/6 anonim ***** válasza:

Én amikor azt mondom, akkor tényleg fáradt is vagyok (bár ritkán mondok ilyet), viszont ha megfelelőképp fel tud izgatni a párom, akkor még így is benne vagyok. :) Szóval finoman rámoccanhatsz, aztán ha akkor is elutasít, akkor hagyd.

23/L

2013. szept. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk hajnal 2 kor nem csoda ha fáradt...
2013. szept. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
akor értünk haza.... vagy is fél órával előtte és úgy akartam...
2013. szept. 3. 12:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha csak tényleg ritkán mondja, akkor hagyd aludni, tényleg fáradt lehet, és megeshet, hogy az embernek nincs kedve a szexhez. Ha túl sűrűn mondja, akkor meg keress egy tüzesebb barátnőt:D, mert a gyér szexuális élet tönkre fogja tenni a kapcsolatotokat. Az érdekes, hogy azt mondja, hogy fúúúj, mikor hozzáérsz hátulról:O Én sosem mondtam még ilyet a páromnak, ami szexszel kapcsolatos. És kéretni sem szoktam magam. Valaki azt írta, a lányok szeretik kéretni magukat.... Nem tudom, lehet, én sosem kérettem magam még, ha volt kedvem a szexhez.
2013. szept. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!