Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ma vagyok fel eve a baratnömme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma vagyok fel eve a baratnömmel együtt, ilyenkor illik egy szal rozsat venni neki?

Figyelt kérdés
Ma fogunk talalkozni,de nem csinalunk semmi különöset csak megnezünk otthon egy filmet, szerintetek vegyek neki egy szal rozsat vagy csak az elsö eves fordulonkra ?
2013. szept. 8. 09:52
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
1 szálat na ne viccelj! Inkább vidd el a mekibe vacsizni.. letöltesz egy jóféle progit a telódra, ami olyan mint egy gyertyafény, és kész a gyertyafényes romantikus vacsora...
2013. szept. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Biztos vagyok benne ,hogy jó az ötleted,a lányoknak ez nagyon be szokott jönni.
2013. szept. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne vegyél csak azért, mert illik (ezt úgyis kiszúrja, mi nők megérezzük, ha nem szívből jön valami), az olyan gáz. Amúgy meg a 23,5. nap alkalmából is vehetsz, nincsenek erre írásba foglalt szabályok -.-
2013. szept. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy lány mindig örül, ha kap valamit - akármilyen apróságot is. Szerintem vehetsz neki egyet, tetszeni fog!
2013. szept. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nyugodtan vegyel egy szal rozsat, es esetleg melle a kedvenc csokijat.

De csak akkor ha szivbol jon.

2013. szept. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!